אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

5 עובדות על מדרסים שאתם חייבים לדעת

5 עובדות על מדרסים שאתם חייבים לדעת

רובנו שמענו לא פעם על מדרסים עבור כפות הרגליים, שימושם והתועלת אותה הם מביאים. אולם האם אנו באמת יודעים למה הם משמשים? האם אנו מבינים את השימוש בהם בצורה נכונה? האם באמת מתאימים לנו?

הנה חמש עובדות על מדרסים אשר יסייעו לנו להכיר קצת יותר לעומק:

  1. המדרסים מסייעים לפיזור הלחצים בכפות הרגליים בצורה אחידה יותר. משום שכל כף רגל שונה מהשנייה, המבנה האמורפי לעיתים גורם ללחץ גבוה בעת דריכת כף רגלנו וללחץ נמוך במקום אחר. המקומות הלחיצים יותר משפיעים על היציבה וכמובן על כל הגוף. מדרסים עוזרים לשמור על פיזור אחיד בכל כף הרגל ובכך משפרים את הבריאות שלנו.
  2. המדרסים יכולים להגיע כמותאמים בצורה אישית לכל אדם. כיום ניתן לראות ייצור מדרסים לפי מידות של גבס הנלקחות מבעוד מועד, מדרסים לדורבן ועוד סוגי מדרסים שונים. עובדה זו משפרת עוד יותר את תועלתם של
    המדרסים משום שהיא מדויקת ומותאמת בצורה אינדיבידואלית לאדם שייעזר בהם.
  3. קיימים חומרים רבים מהם נוכל לייצר מדרסים. למשל, עבור הנועלים נעליים מסוימות (נעליים עבות, דקות, עקבים וכדומה) ועבור אלו שרגישים לחומרים שונים, נוכל לייצר מדרסים מותאמים אישית על פי הצורך.
  4. ניתן לייצר מדרסים שונים לכל כף רגל ומכל סוג, ישנם מדרסים לספורטאים, מדרסים לחולי סוכרת ולסוגי מחלות נוספות. באם קיימת בעיה רק בכף רגל אחת ובשנייה לא, נוכל לבצע את המדידות האישיות ואת הטיפול באמצעות המדרס על כף הרגל הסובלת ואילו
    בשנייה לספק מדרס סטנדרטי לחלוטין.
  5. מדרסים יכולים להגיע במגוון מחירים ומשום כך עלינו לבצע השוואות בין החברות השונות כדי להיות בטוחים שביצענו רכישה נכונה. לעיתים נצפה במחירים שונים עבור אותם המדרסים בדיוק (בהנחה שהם לא מותאמים אישית) ועל כן כצרכנים יש לוודא רכישה נבונה בכל פעם מחדש.

לסיכום , העובדות על מדרסים שהצגנו לעיל יסייעו לנו להכיר את היתרונות של המדרסים.