אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מדרסים לדורבן

דורבן ברגל נקראית מחלת החיתולית הכפית, אך כולם מכירים אותה בשם 'דורבן'. מדובר בדלקת בחלק התחתון של העקב הגורמת לכאבים קשים ברגל, שכאמור משפיעים על היציבות, על ההליכה וכו'. הפתרון היעיל כיום ברפואה הוא מדרסים לדורבן בכף הרגל הממגרים את הכאב ומסייעים לריפוי הבעיה בדרך מהירה.

 

למידע נוסף
מדרסים לדורבן בהתאמה אישית

כיצד המדרס בנוי

דגם:OP-LINE
אלו מדרסים מותאים אישית לפי מידת גבס,המידות נלקחות ללא נשיאת משקל (תחבושות גבס) לא ספוג!
המדרסים מורכבים מכמה שכבות שונות של עובי ודחיסות שונה
המדרס מוריד משמעותית את הלחץ מהאוזר המודלק חיבור של הפלנטר פאסיה
ומפזר את הלחץ שווה לאורך כל כף הרגל
איסוף נתונים על ידי מעבדת הליכה דינמית וסטטית על ידי אורטוטיסט

לחצו למידע אודות שכבות המדרס
חזרה לתיאור
מדרסים לדורבן
שכבה אדומה

זהו חומר מיוחד שסופג זעזועים בעובי של 9 מילימטר עם החזרת אנרגיה מהירה שממקמים אותה בדיוק
בנקודת הדלקת ומורידים לחץ מהרצועה

שכבה כחולה

פולימר "50 שור" בעל שחיקה גבוהה מאוד תוצרת אנגליה

שכבה חומה

eva top הוא פולימר ייחודי שמעורבב בוא גם גומי שמחזיר אנרגיה מידית בעל ספיגת זעזועים גבוהה מאוד

שעם פולימרי

זהו שעם בעל תכונה שתומכת ונותנת תמיכה חזקה למדרס שלא יקרוס מחזיק משקלים כבדים
ולאורך שנים

ציפוי

ציפוי מולטי פורם הוא נעים לדריכה הוא אנטי בקטראלי ונגד שחיקה

לפרטים

צור קשר

  קצת רקע על דורבן בעקב

  דורבן היא דלקת שנוצרת בעקב בחלקו התחתון והיא נפוצה מאוד בקרב גילאי 40-60. דלקת זו נפוצה בעיקר אצל אנשים ההולכים על משטחים קשים, אנשים שעומדים הרבה, הולכים הרבה, רצים או קופצים במשך זמן רב. למעשה, אותם אנשים בלא יודעין גורמים לעומס יתר על כפות הרגליים, כאשר עומס זה מזיק לרקמות של הרצועה וכך נגרמת הדלקת. הדלקת נוצרת בחיבור של הרצועה לחלק הקדמי התחתון של עצם העקב, ולכן שימוש במדרסים לדורבן מסייע מאוד להפחתת הכאב ומיגורו מבעוד מועד.

  לאילו אנשים כדאי לרכוש מדרסים לדורבן בכף הרגל?

  לאנשים שעומדים, הולכים, קופצים, רצים במשך זמן רב במהלך היום כדוגמת מורים, מלצרים, עובדי מפעל, ספורטאים, מרצים ועוד.

  במקרה של השמנת יתר מומלץ מאוד לרכוש מדרס סיליקון לדורבן, מכיוון שנוצר לחץ על החיתולית הכפית, מה שיכול לגרום להופעת הדלקת. נציין כי הסיכון גבוהה יותר כאשר מדובר בהשמנה פתאומית שיכולה לגרום לעומס על כפות הרגליים.
  מקרים נוספים לרכישת מדרס לדורבן הם במקרם של כפות רגליים שטוחות או בעלות קשתות מוגבהות, שאז הסיכוי לדורבן גבוה, או במקרה של התחלת פעילות גופנית חדשה.

  כאבים חדים בעקב – כאבים בחלק הקידמי בעצם העקב, אף הם מעידים על הופעת דורבן. לרוב הכאב יהיה מורגש בעת דריכה ראשונה על העקב לאחר מנוחה או הליכה, ומתעוררים באופן קבוע. במקרה זה מומלץ לגשת לאבחון ולרכוש מדרסים לדורבן שימגרו את הכאב.  היעילות של מדרסים לדורבן

  מדרסים נחשבים כיום לפתרון הטוב ביותר המפחית באופן משמעותי את הכאב. חשוב לציין שתמיכה טובה לעקב תסייע מאוד למיגור הכאב, ואף תאפשר לסובלים מדורבן ללכת, מה שלא תמיד אפשרי עקב הכאב החד.

  מדרס מעניק לרגל תמיכה טובה, אך עליו להיות מותאם באופן אישי לרגלו של המטופל ומצבו. כך למשל ישנם מטופלים הזקוקים למדרסים רכים עם בולם זעזועים כדוגמת מדרס לדורבן שעשוי סיליקון הסופג זעזועים ואת עוצמת הכאב. סוג אחר של מטופלים יצטרכו הגבהה לאזור העקב, שיכולה להקל על הלחץ שמוטל על הרצועה ועל העקב.

  מדרסים בהשתתפות קופות חולים

  מדרסים הם אינם פריטים זולים, ובפרט אם תבחרו מדרסים בהתאמה אישית שמיוצרים מחומרים אנטי בקטריאליים ונושמים. אולם, אין ספק שמדובר ברכישה חיונית שתסייע למגר את כאבי הדורבן, ואף למנוע אותם מבעוד מועד. זו הסיבה שכיום תוכלו לקבל השתתפות מקופות חולים, כאשר סכום ההשתתפות והתנאים משתנים מקופה לקופה. לדוגמה מדרסים לדורבן כללית המאפשרים לקבל הנחה, וכך גם מדרסים לדורבן מכבי.

  אורלי אורתופדיה מתמחה בהתאמה אישית וייצור מדרסים לדורבן. החברה מייצרת מדרסים בהתאמה אישית על פי חומרת הדלקת וצורת רגלו של המטופל. החברה עובדת עם רישיון טכנאי מטעם משרד הבריאות ומעניקה ליווי צמוד של טכנאי המלווה את הלקוח משלב התאמת המדרסים לצרכיו ומייצר בעצמו מדרסים אנטי בקטריאליים ונושמים ללקוח.