אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מדרסים כללית

מדרסים כללית

בעיות רפואיות שונות סובבות אותנו כל פעם. בין אם אנו, או בין אם המשפחה או החברים, מדי פעם נשמע על עניינים רפואיים אשר דורשים טיפול מיוחד. בעיות שמקורן בכפות הרגליים יכולות להשפיע על שאר חלקי הגוף ולכן נחשבות הן לכאלו המצריכות טיפול מהיר ועקבי. כשמדובר בנושא זה נמצא כי מדרסים דרך כללית מהווים פתרון.

אולם לרוב לאחר ביקור אצל הרופא וההחלטה להשתמש במדרסים מעתה ואילך, נצטרך לרכוש את המדרסים בעלות לא מבוטלת. כיסוי קופות חולים יוכל לסייע כאן. רכישת מדרסים קופת חולים כללית מספקים החזר של כ-400 ₪ לרכישת מדרסים. כמובן שההחזרים עבור השימוש בפתרונות רפואיים בכל הנוגע לכפות הרגליים תלוי בביטוח הקיים, אך העובדה שקיים החזר על מדרסים כללית תהיה תמיד לטובתנו.

עלות מדרסים כללית – כמה זה עולה?

האם ההחזר של כ-400 ₪ מטעם קופת חולים מגיע לנו אם אנו רוכשים למשל מדרסים לדורבן כללית או מדרסים לילדים כללית?

כדי לתת תשובה לשאלה זו נצטרך להבין מה גובה הביטוח והכיסוי אשר קיים לנו. לכל מבוטח קופת חולים ישנם סעיפי ביטוח במקרים של הזדקקות לתרופה או רכישה והשכרת מוצרים רפואיים שיקלו על המצב הבריאותי. כיום וברוב המקרים ההחזרים על רכישת מדרסים דרך כללית עומד על כ 400 ₪.

חשוב להבין כי לאחר התייעצות עם אורטופד בנוגע למצבנו, נלמד כי ישנם מוצרים משלימים נוספים אשר יכולים להוות עבורנו תחליף או השלמה למדרסים האורטופדיים להם נזדקק. במקרים שכאלו ניתן יהיה לקבל החזרים גבוהים יותר מחלק מקופות החולים. היום ניתן בקלות להחליף ולשנות את המקום ממנו נקבל שירותים רפואיים וקופות החולים עושות הכל כדי להביא לקוחות חדשים אליהן ולשמר את אלו הקיימים.

מדרסים אורטופדיים כללית

עובדה זו מביאה את החברות הללו לקיים מבצעים ולהגדיל כיסויים בנושאים בריאותיים ובתחומים מגוונים מאוד. בכל הקשור לרכישת מדרסים אורטופדיים כללית הדבר איננו שונה בהרבה כאמור. יש להבין כי גם חסרות חברות פרטיות אשר לרוב מבצעות מכירת מדרסים על פי דרישה (ממדרסי המדף המוכרים ועד לכאלו המותאמים באופן אישי לכף הרגל), מקיימות את ההחזרים של קופות החולים ובכללם את זו של קופת חולים כללית.

בסופו של דבר, הבריאות שלנו תמיד הינה מעל לכל. אל לנו לזלזל בה וכמובן אסור לנו להתעלם מפתרונות עבורנו, גם אם הם עולים לא מעט כסף. לכן יש לבחור את קופת החולים שלנו בצורה מושכלת ולבדוק אילו כיסויים והחזרים היא מציעה. הדבר יקל עלינו בכל מישור אפשרי וכמובן בכל הקשור לבעיות בכף הרגל ולרכישת המדרסים הבאים שלנו.