אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מדרסים לילדים

כף הרגל שלנו הינה המקום בגוף אשר בא במגע עם הסביבה בצורה הבולטת והרבה ביותר. עובדה זו מביאה את כפות הרגליים לסבול יותר מהסביבה בה הם נוגעות והן מכובד הגוף שעליהן.

נתחיל מהתחלה, למה צריך מדרס ומתי? אנחנו ההורים דואגים כשאנו רואים את ילדינו הולכים וכף רגליהם שטוחה לגמרי. אפשר להירגע, עד גילאי ארבע-חמש, עדיין ישנה רקמה עבה של שומן באזור הקשת, כשמסתכלים על כף הרגל נראה כי לילד יש פלטפוס, אך זה לא המצב בכלל. במקרים כאלה המומחה אינו ממליץ על רכישת מדרסים ויש לחכות עד שכף הרגל של הילד תתפתח כמו שצריך. הזמן הנכון הוא סביב גיל 10 ולא לפני.

לפיכך מדרסים באים במטרה לסייע לרגליים לפסוע בצורה טובה יותר עבור כל מי שזקוק להן. גם ילדים סובלים לעיתים מבעיות שונות הנוגעות לצורת ההליכה שלהם. לכן מדרסים לילדים יהיו פתרון עבור כל מי שסובל  מבעיה זו בכף הרגל.

למידע נוסף
חזרה לתיאור
שכבה שחורה-xrd

זהו הבולם הטוב ביותר בעולם.
שותלים את החומר באזור הכריות על מנת ספיגת זעזועים והחזרת אנרגיה
עובי 10ml

מולטיפורם

זהו חומר הבסיס של המדרס בעובי של 5ml
סופג אנרגיה ושומר על בסיס המדרס

שכבה כחולה-eva

זהו חומר בעל עמידות גבוהה נגד שכיחה 50 "שור"
נותנת תמיכה למדרס

שכבה צהובה-פולימר

זהו פולימר דחוס נגד שחיכה
משמש כגוף המדרס עובי של 3ml

שכבה ירוקה-פולימר

זהו חומר בעל זיכרון גבוהה בעל עמידות גבוהה 30 "שור"
נותנת ספיגת אנרגיה למדרס

שכבה כתומה-פולימר

זהו פולימר בעל דחיסות גבוהה שנותן תמיכה לקשת האורכית

שכבה שחורה-xrd

זהו הבולם הטוב ביותר בעולם.
שותלים את החומר באזור העקב על מנת ספיגת זעזועים והחזרת אנרגיה
עובי 10ml

ציפוי מולטיפורס

ציפוי אנטיבקטראלי נושם
בעובי של 3 ml
נגד שחיכה

לפרטים

צור קשר

  האם מדרסים לילדים משפרים את איכות החיים בצורה מלאה?

  מדרסים לילדים באם יותאמו בצורה אישית ובאם יהיו מיוצרים ברמה מקצועית גבוהה, לבטח יעניקו איכות חיים בלתי מתפשרת לכל ילד וילד. חשוב להבין כי גם בעת חיפוש אחר מדרסים לילדים חובה עלינו להתאים עד כמה שניתן את המדרס לכף רגלו של הילד אך לזכור פרט חשוב מאוד – כף הרגל של הילד גדלה כל תקופה ותקופה ולכן יש לבצע התאמות. לעתים נוכל לייצר את המדרס לילד באופן תקין ולאחר כחודש המדרס לא יתאים לו כלל. לכן ביצעו בדיקות תקופתיות להתאמה מלאה של מדרסים אורטופדיים לילדים כך שיוכל לספק את התמיכה הרצויה בכף ברגל.  אז במה עוזרים מדרסים לילדים?

  מדרסים בהתאמה אישית לילדים, עוזרים לתקן מנח לא תקין בכף הרגל, כמו פלטפוס וקשת גבוהה. בנוסף, מדרסים מפיגים כאבים באזור הכריות של כף הרגל וסטייה חיצונית של העקבים והקרסול. לכן הם יעניקו לילד שלכם נוחות, במיוחד כשהילד עוסק בספורט או אם הוא פעיל במיוחד.

  חשוב לציין את איסוף הנתונים, לבדוק את הלחץ בזמן נשיאת משקל מלא על כף הרגל וניתוח ההליכה במעבדת הליכה דינמית וסטטית כדי להבין בזמן הליכה, איפה אזורי הלחץ ורק אז להתחיל בייצור המדרסים. יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שזה תהליך שדורש המון סבלנות כשמדובר בילדים שלנו, אבל זה שווה את זה, במיוחד כשמדובר בבריאות שלהם.

  לעתים בעת שנידרש להוסיף לילד שלנו מדרסים אורטופדיים, הילד לא ירצה זאת וירגיש מאוים מהם. על כן בהיבט הזה יש להיות רגישים מאוד ולהסביר בצורה בוגרת את יתרונות נעילת הנעל יחד עם המדרסים בכדי לשפר את בריאות הילד היקר שלנו. מכון אורטופדי אורלי אורתופדיה מציע מדרסים לילדים בהתאמה אישית, אנחנו מייצרים את המדרס במעבדה שלנו ומתחייבים להתאמה מדויקת של המדרס לכף הרגל של הילד. לבסוף כמובן שהבריאות מעל הכל ומתוקף כך כל מה שנעשה לשיפור איכות החיים יהיה לטובתם של הילדים וכמובן לטובתנו האישית עם הזמן.