אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

התאמת מדרסים לטיפול בכאבים בעקב

התאמת מדרסים לטיפול בכאבים בעקב

אם אתם סובלים מכאבים בעקב של הרגל, מדרסים בהתאמה אישית יכולים לסייע לכם בצורה הטובה ביותר ולהעניק לכם הקלה משמעותית בכאבים הללו. כמובן, לפני שאתם רוכשים מדרסים או נעליים אורטופדיות חשוב לפנות אל רופא אורטופד מומחה שיבצע בדיקה של כפות הרגליים שלכם ושיוודא שאין בעיה רפואית כלשהי אשר גורמת לכאבים בעקב ובה ניתן לטפל לפני שתחמיר. לאחר קבלת חוות הדעת הרפואית ואחרי הטיפול הרפואי בבעיה (אם היא ניתנת לפתרון), כדאי לרכוש מדרסים איכותיים אשר יקלו על הכאבים וימנעו החמרה של הבעיה או הופעה של בעיות אחרות באותו אזור.

האם מדרסים פותרים מצב של כאבים בעקב באופן מוחלט?

ניתן למצוא מגוון גורמים שיכולים לגרום לכאבים בעקב הרגל, ולא לכל הגורמים מדרסים בהתאמה אישית יעניקו את הטיפול המלא, אך בכולם הם יספקו הקלה משמעותית ברמת הכאב. לכן, ברגע שאתם חשים בכאבים שאינם עוברים בכאב של הרגל, חשוב מאוד שתפנו אל רופא אורטופד מומחה אשר יבדוק היטב את כף הרגל שלכם ויאבחן בעיות אורטופדיות שונות שיכולות לגרום לכאבים הללו, ושימליץ לכם על דרך הטיפול הטובה ביותר.

ישנם מקרים בהם מדרסים לא יועילו במידה מספקת לאור חומרת הבעיה ממנה אתם סובלים, ולכן יהיה עליכם לשלב את השימוש באותם מדרסים עם נעליים אורטופדיות איכותיות, עם טיפולי פיזיותרפיה שבועיים או אפילו עם טיפול תרופתי אשר יטפל בבעיה ממנה אתם סובלים.

מדוע חשוב לרכוש מדרסים בהתאמה אישית?

רכישה של מדרסים בהתאמה אישית אמנם תעלה לכם יותר מרכישה של מדרסים מוכנים אותם ניתן למצוא בחנויות השונות, אך יחד עם זאת, רכישה שכזו תהיה הרבה יותר נכונה וחכמה עבורכם, והרבה יותר משתלמת. רכישה של מדרסים אורטופדיים בהתאמה אישית מאפשרת לכם לקבל מדרסים המותאמים בצורה מושלמת לבעיה ממנה אתם סובלים ולתמיכה בעקב בו אתם חשים בכאבים. בנוסף, אם עליכם לנעול גם נעליים אורטופדיות, המדרסים יותאמו לנעליים – לגודל ולמידה הנכונים, לסוג הנעל, לתמיכה הדרושה לרגל ואינה מטופלת באמצעות הנעל וכדומה. בצורה הזו תקבלו את המקסימום מהשימוש במדרסים ותמצו את היתרונות של אותם מדרסים בצורה הטובה ביותר.