אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מהם היתרונות של מדרסי סיליקון?

מהם היתרונות של מדרסי סיליקון?

היציבה שלנו היא אחד מהמדדים הטובים ביותר ליכולת פיזית ולבריאות. אנחנו מושפעים מהיציבה שלנו בהמון תפקודים יומיומיים, החל מצורת ההליכה שלנו, ליכולת לבצע עבודה פיזית וספורט. היציבה שלנו מושפעת משלל גורמים פיזיולוגיים, ומפעולה תקינה של המפרקים, השרירים והעצמות. כאשר יש בעיה בכף הרגל, היציבה שלנו מתערערת, מה שיכול להוביל לשלל מחלות כאבים ובעיות בריאותיות. מדרסי סיליקון הם אפשרות נהדרת לטיפול בבעיות יציבה.

היתרונות שלהם כוללים בין השאר

שימוש נוח

מדרסי סיליקון עשויים מחומר גמיש, קל וחלק. לכן, השימוש בהם כמדרסים הוא קל ונעים לכף הרגל. בנוסף, היכולת שלנו להתאים אותם ולהעביר אותם בין נעלים שונות הופך אותם לפתרון נוח במיוחד.

יצור

הייצור של מדרסי סיליקון איכותיים מחייב כמובן שכלול של שלל גורמים הנוגעים לבריאות, לאורך החיים ולמצב כף הרגל שלנו. עם זאת, ההכנה של המדרסים עצמם היא לרוב פשוטה באופן יחסי, מאחר והם נוצרים ביציקה. לכן, המחיר שלהם לרוב זול משל דגמי מדרסים אחרים.

טיפול בבעיות בריאותיות

מדרסי סיליקון יכולים לשפר ולסייע בשלל מחלות ובעיות בריאותיות.

מדרסי סיליקון יכולים לסייע למספר בעיות בריאותיות

כאמור, מדרסי סיליקון יכולים לסייע למגוון של בעיות בריאותיות, הסובלים מבעיות אורתופדיות יכולים לחולל שינוי של ממש, ולשפר במהירות את התחושה והכאבים. בעיות הבריאות אשר ניתן לשפר על ידי שימוש במדרסי סיליקון כוללות בין השאר

סכרת

חלק מהבעיות הבריאותיות אשר יוצרת סכרת הן פגיעה בקצב ההחלמה, ובתחושה בגפיים. השילוב של שתי התופעות הללו גורם לפציעות ולנזקים שונים המופיעים בכף הרגל. מדרסים לחולי סוכרת אשר מיוצרים מסיליקון יוכלו לסייע לגוון ולהכווין את אופן פיזור המשקל, וכך למנוע חלק מהפצעים והבעיות בכף הרגל.

כאבים בעקב

למרות שהמחקרים חלוקים בקשר לשיפור ארוך הטווח של כאבים בעקב על ידי מדרסים מותאמים אישית, מטופלים רבים טוענים שהם שינו להם את החיים. כאבים בעקב יכולים לנבוע מפיזור משקל לא תקין, אשר מדרס סיליקון לעקב יכול לשפר ולתקן.

מדרס סיליקון לדורבן

דורבן בכף הרגל הוא מצב של דלקת ממושכת בפאציה המכסה את כף הרגל מלמטה, הנקראת פלנטר פאציה. התהליך הדלקתי נוצר מפיזור משקל לא תקין, וגורם לכאבים אשר באים לידי ביטוי בעיקר בשעות הבוקר המוקדמות. מדרס סיליקון לכאב יוכל להסיט את המשקל מהפאציה, ולסייע בתהליך ריפוי של הדלקת ומניעת נזקים.

הגבהה

מדרסים המשמים הגבהה לנעליים יכולים להוסיף מספר סנטימטרים בצורה קלה, נוחה ודיסקרטית. ניתן להתאים את המדרסים כך שהיציבה לא תיפגע לאחר ההגבהה, ותוכלו לתפקד בצורה שגרתית ומלאה.

חשוב להתאים מדרסי סיליקון בצורה מקצועית

ניתן היום לרכוש ולהזמין מדרסי סיליקון ממגוון של ספקים ונותני שירות, אשר רובם אינם טורחים להתאים את המדרס לכף הרגל שלכם. מדובר בטעות חמורה. ההתאמה חייבת להיעשות תוך שכלול שלל מרכיבים ונתונים, הכוללים בין השאר את הגיל שלכם, מצבכם הבריאותי, אורך החיים שלכם ועוד. רכישה של מדרסים לא איכותיים או כאלו אשר לא מתאימים לכם עשויה בהחלט לגרום לנזקים חמורים לכף הרגל שלכם, ולהחמרה של הבעיות אשר אותן אתם מנסים לפתור בעזרת המדרסים.