אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מדרסי cnc

מדרסי cnc

CNC או בשמה המלא: COMPUTER NUMERICAL CONTROL היא טכנולוגיה מתקדמת מסוגה למטרות ביצוע עבודות חיתוך מדויקות של חומרי גלם שונים כגון: אלומיניום, עץ, פוליאוריתן, פלסטיק וכדומה. טכנולוגיה זו משמשת בין היתר למטרות ייצור של מדרסים חדשניים הידועים בשם מדרסי CNC.

מהם מדרסי CNC ולמי הם מיועדים?

מדרסים CNC הם למעשה מדרסים המיוצרים באמצעות טכנולוגיית ה-CNC, כאשר תהליך הייצור נעשה באופן ממוחשב, דבר המאפשר סריקה ממוחשבת של כפות הרגליים לצורך יצירת מודל תלת מימדי מדויק המסייע לייצור המדרס בצורה המדויקת והמותאמת ביותר למבנה כפות הרגליים. מדרסים בהתאמה אישית בייצור CNC מיועדים בין היתר לספורטאים העוסקים בענפי הספורט השונים ולאנשים הנדרשים לעמידה ממושכת על הרגליים במסגרת מקום עבודתם.

מדרסים בייצור CNC – כל היתרונות

ייצור מדרסים על ידי סריקה ממוחשבת של כפות הרגליים ויצירת מודל ממוחשב של מבנה כף הרגל, מאפשר ייצור מדרסים חדשניים המאפשרים לעושים בהם שימוש ליהנות ממגוון רחב של יתרונות הכוללים בין היתר:

  • מדרסים אופטימאליים המאפשרים עמידה יציבה לאורך שעות ארוכות מבלי לחוש כאב בכפות הרגליים
  • מדרסים איכותיים המסייעים למניעת בעיות אורטופדיות של כפות הרגליים
  • מדרסים המותאמים לעוסקים בכלל ענפי הספורט, לרבות, משחקי כדור, ריצה וכדומה
  • מדרסים במידה המדויקת ביותר לבנה כף הרגל

ויתרונות נוספים שהם פועל יוצא של טכנולוגיית CNC בשילוב סריקה ממוחשבת של כפות הרגליים לצורך ייצור המדרסים.

מדרסי CNC לכל ענפי הספורט

השימוש בטכנולוגיית CNC למטרות ייצור מדרסים נעשה בין היתר לצרכי ייצור מדרסים לספורטאים העוסקים במגוון רחב של ענפי ספורט בהם נדרשת פעולה מתמדת ומאמצת של כפות הרגליים, וביניהם: טניס, כדורגל, כדורסל, כדוריד, כדורעף, ריצה ופעילויות ספורטיביות אירוביות נוספות. השימוש במדרסי CNC המיוצרים מחומרי גלם איכותיים, מאפשרים לכל ספורטאי/ת, ליהנות ממדרסים המותאמים לכפות רגליו באופן פרטני, ובכך, להימנע מעומס יתר על כפות הרגליים.  

חומרי הגלם מהם מיוצרים המדרסים בטכנולוגיית CNC

חשוב לציין ש-CNC מהווה אמצעי טכנולוגי לייצור מדרסים, כאשר איכות המדרסים נקבעת בסופו של דבר בחומרי הגלם מהם הם מיוצרים, ולכן, קיימת חשיבות רבה לסוגי החומרים בהם נעשה שימוש למטרות ייצור המדרסים. חומרי הגלם האיכותיים ביותר כוללים: קרבון פייבור, בולמי XRD ו-מולטי פורם בדחיסות שונה, כאשר המדרסים הפחות מומלצים הם אלו המיוצרים מחומרי גלם תעשייתיים כגון גומי וסיליקון.

אורלי אורטופדיה – המומחים לייצור מדרסי CNC

אורלי אורטופדיה הינו מכון אורטופדי בתל אביב העוסק ומתמחה בהליכי התאמה וייצור של כל סוגי המדרסים כבר למעלה מ-70 שנה, וביניהם, מדרסי CNC המיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר בענף. הליך הייצור של מדרסי CNC כולל גם בדיקת אבחון מקדימה של כפות הרגליים וזאת לצרכי תכנון מיטבי של הליך הייצור