אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מדרסי גרפיט

מדרסי גרפיט

מדרסי גרפיט – מה חשוב לדעת?

מדרסים דקים במיוחד המיוצרים מסיבי פחמן מסוג קרבון פייבר, וזאת בניגוד לסוגים אחרים של מדרסים המיוצרים מחומרים קשיחים יותר. מדרסים אלו מתאפיינים בעמידות גבוהה וגמישות מרבית והם נועדו לצרכי ריכוך ועצירה של התנועה הבלתי רצונית של חלקי כף הרגל השונים בעת דריכה, דבר העשוי למנוע פגיעות ספורט שונות.

למי מיועדים מדרסי גרפיט?

מדרסי גרפיט הידועים גם בשם מדרסי גרפיט קרבון, מיועדים בעיקר לספורטאים המתנאים לגובה מעל הממוצע ולכלל הספורטאים המעוניינים ליהנות מתמיכה נוספת לכף הרגל בתוך נעלי הספורט. יחד עם זאת, חשוב לציין שמדרסים אלו יכולים לשמש גם נשים וגברים המתמודדים עם בעיות שונות בכפות הרגליים, וזאת לנוכח העובדה שמדרסי הגרפיט מספקים תמיכה מושלמת לכף הרגל. חשוב לציין שהעובדה שמדובר בסוג של מדרסים דקיקים במיוחד, הופכת אותם לאחד מסוגי המדרסים האהובים ביותר על נשים המתמודדות עם כאבים בחלק הקדמי של כף הרגל כתוצאה מהליכה מתמשכת על נעלי עקב.

יתרונות

היתרון המשמעותי של מדרסי גרפיט, טמון בעובדה שמדובר בסוג של מדרסים דקיקים במיוחד המספקים תמיכה לכף הרגל. עוביים הדק של המדרסים הופך אותם למדרסים קלי משקל שכמעט ואינם מורגשים בתוך הנעל. כמו כן, מדובר על מדרסים איכותיים המיועדים למגוון רחב של קהלי יעד, לרבות, ספורטאים מקצוענים, אנשים המתנשאים לגובה רב, נשים וגברים הנדרשים לעמידה ממושכת במסגרת עבודתם, נשים הסובלות מכאבים תדירים בחלק הקדמי של כף הרגל ועוד. מעבר לכך, חשוב לציין את העובדה שמדובר במדרסים המותאמים לצרכי שימוש לטווח ארוך ואת העובדה שניתן להתאים אותם אצל אורטופד לכל מטרת שימוש בהתאם למנח כף הרגל הספציפית של הלקוח/ה. כמו כן חשוב לציין שמדרסים אלה על אף היותם דקים במיוחד, אינם מיודעים לאילו מבינכם המבקשים את המגע הרך כאשר הם דורכים על רגליהם, וזאת לנוכח העובדה שמדובר בסוג קשיח אך גמיש של מדרסים.

התאמת מדרסי גרפיט לספורטאים

בדומה לאופן התאמתם של כל סוגי המדרסים האחרים למנח כף הרגל של ספורטאים, גם התאמת מדרסי גרפיט לספורטאים חשוב שתעשה באמצעות אורטופד המתמחה בהליך התאמת מדרסים בהתאמה אישית מלאה. מדרסי אלה לספורטאים משלבים בתוכם שכבה נוספות שמטרתה לבלום את הזעזועים בגוף בעת נחיתה על כף הרגל. מכיוון שמדובר במדרסים דקיקים במיוחד, מיועדים גם לספורטאים העושים שימוש בנעלי ספורט צרות, כגון אצנים לצורך העניין.

רוצים לדעת יותר על מדרסים ואופן התאמתם למנח כף הרגל עבור ספורטאים לחצו כאן וצרו קשר עם נציג מקצועי של חברת אורלי אורתופדיה, החברה המובילה בישראל בענף ייצור המדרסים.