אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מדרסים רב שכבתיים

מדרסים רב שכבתיים

מדרסים רב שכבתיים הינם מדרסים המיוצרים ממספר שכבות הגנה שונות על כפות הרגליים. מדרסים אלו, בניגוד למדרסים המיוצרים משכבת הגנה אחת, משלבים בתוכם שכבת הגנה תחתונה המשמשת כשכבה בולמת זעזועים ושכבה עליונה המיוצרת מספוג או ג'ל שמטרתה להתאים את המדרס בצורה הטובה ביותר למבנה כף הרגל. כמו כן, המדרסים הרב שכבתיים משלבים בתוכם חומר מנדף זיעה וחומר אנטי בקטריאלי, ובכך, המדרסים מספקים הגנה משולמת על כפות הרגליים גם בימים חמים במיוחד וגם במהלך פעילות ספורטיבית מאמצת. חשוב לציין ששכבות המדרסים אינן מונחות אחת מעל השנייה, אלא באזורים שונים לאורך כף הרגל על פי מידת נחיצותה של שכבת ההגנה באזורי כף הרגל השונים.

מדרס רב שכבתי למי הוא מיועד?

בדומה לסוגי מדרסים מומלצים אחרים, גם המדרסים הרב שכבתיים מיועדים לכל אילו מביניכם המתמודדים עם כאבי גב ורגליים תדירים כתוצאה מאירוע טראומתי (פציעת ספורט, תאונה וכדומה) או כתוצאה מפעילות ספורטיבית מאמצת אותה אתם מקיימים באופן תדיר ותכוף. מכיוון שמדובר במדרסים המשלבים בתוכם מספר שכבות הגנה שונות שכל אחת מהן נועדה לספק הגנה אחרת לכף הרגל, הם נפוצים בעיקר בקרב ספורטאים מקצועיים ובקרב העוסקים באופן תדיר ותכוף בקיומה של פעילות ספורטיבית מאמצת.

יתרונות השימוש במדרסים רב שכבתיים

שכבות ההגנה השונות המצויות במדרסים הרב שכבתיים מספקות מגוון רחב של יתרונות לאילו מביניכם המחליטים לעשות בהם שימוש וביניהם:

•מדרסים מולטי פונקציונאליים לכל אילו מביניכם העוסקים בפעילות ספורטיבית מאמצת באופן תדיר
•מדרסים המשלבים בתוכם שכבת הגנה המשמשת למטרות בלימת זעזועים וזאת לצד שכבת הגנה המספקת תמיכה לכף הרגל
•מדרסים איכותיים התורמים רבות למטרות ייצוב כפות הרגליים ובכך הם שומרות על רגליים בריאות ועמידה יציבה לאורך זמן
•מדרסים המשלבים בתוכם חומר מנדף זיעה וחומר אנטי בקטריאלי המסייע בין היתר לצרכי מניעת יבלות ברגליים
•מדרסים המגיעים בעוביים שונים של כל אחת משכבות ההגנה בהתאם לצרכי השימוש בהן – דבר ההופך את המדרסים לשימושיים ויעילים גם עבור חיילים

התאמה אישית של מדרסים רב שכבתיים

מדרסים רב שכבתיים בהתאמה אישית ניתנים לייצור באמצעות מכון אורטופדי העוסק ומתמחה בהליכי תכנון וייצור של מדרסים בהתאמה אישית למנח כף הרגל וצרכי השימוש במדרס. בשוק המדרסים תוכלו אומנם למצוא מספר הולך וגדל של דגמי מדרסים רב שכבתיים אוניברסאליים, אך האפקטיביות שלהם בהשוואה למדרסים המיוצרים בהתאמה אישית מלאה היא נמוכה באופן משמעותי. אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם מדרסים המותאמים כמו "כפפה" לכף רגלכם ולמבנה כף הרגל,חברת אורלי אורתופדיה החברה המובילה בישראל בייצור מדרסים אורתופדיים בהתאמה אישית. למידע נוסף, לחצו כאן!