אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מדרסים לסנדלים

מדרסים לסנדלים

סנדלים, הנחשבים לסוג של נעליים פתוחות, מעניקים פחות תמיכה והגנה לכפות הרגליים, ולכן, השימוש בהם פחות מומלץ לאילו מביניכם המתמודדים עם בעיה אורטופדית כזו או אחרת ו/או בעיה רפואית הגורמת להם לכאבים בכפות הרגליים. יחד עם זאת, תהליכי הייצור המודרניים של מדרסים אורטופדיים המיושמים באמצעות מכון אורטופדי מקצועי ומוביל בתחומו, ישפר לכם להסתייע בהליכי התאמת מדרסים לסנדלים בו אתם עושים שימוש יומיומי או תקופתי.

מדרסים לסנדלים בהתאמה אישית

בעבר הלא כל כך רחוק, כאשר גברים או נשים היו מעוניינים להתהלך בסנדלים הם נאלצו להתפשר מראש על נושא הנוחות והתמיכה לכפות הרגליים, אך בשנים האחרונות, יותר ויותר חברות העוסקות בהליכי עיצוב וייצור של סנדלים לשימוש יומיומי, מקדישות משאבים רבים לצורך פיתוח סוליות סנדלים המספקות תמיכה לכף הרגל. יחד עם זאת, אנשים המתמודדים מלכתחילה עם בעיות כאלו ואחרות הקשורות לכפות הרגליים, עשויים להימנע מנעילת סנדלים. כיום, הודות לשיטות מתקדמות בענף ייצור המדרסים. מדרסים לסנדלים הינם סוג של מדרסים אורטופדיים המיועדים ומותאמים לכל סוגי הסנדלים בהם אתם אוהבים לעשות שימוש.

 למי הם מיועדים?

מדרסים לסנדלים מיועדים לכל אילו מביניכם המעוניינים להתהלך בסנדלים לאורך כל ימות השנה מבלי לוותר על תחושת הנוחות והתמיכה המרבית לכפות הרגליים. הם כאלו המתמודדים עם בעיות אורטופדיות הקשורות לכפות הרגליים ואנשים המתמודדים עם בעיות רפואיות כגון סוכרת ולחץ דם גבוה. בנוסף, הם מיועדים גם לאילו מביניכם המעוניינים ליהנות מתמיכה מיטבית של כפות הרגליים בתוך הסנדלים וזאת ללא קשר לבעיה רפואית או בעיה אורטופדית.

התאמת מדרס לסנדל

התאמת מדרס לסנדל כזה או אחר הוא תהליך התאמה וייצור המיושם באמצעות מכון אורטופדי מקצועי העוסק ומתמחה בנושא. תהליך זה מחייב אבחון מדויק של מבנה כף הרגל והבעיה (במידה והיא קיימת) האורטופדית ממנה סובל המטופל/ת המעוניין להתהלך בסנדלים.

מדרסים בהתאמה אישית לסנדלים הם בדרך כלל מדרסים דקים יותר מאילו המיוצרים למטרות שימוש בתוך נעליים סגורות, אך הליך ייצורם וחומרי הגלם מהם הם מיוצרים אינו נופל באיכויותיו מהליך ייצור מדרסים לכל סוג אחר של נעליים סגורות.

אורלי אורטופדיה – המומחים לייצור מדרסים לסנדלים בהתאמה אישית

אורלי אורטופדיה הוא מכון אורטופדי מקצועי העוסק ומתמחה בהליכי התאמה וייצור של כל סוגי המדרסים האורטופדיים לכל סוגי הנעליים, לרבות, מדרסים אורטופדיים לסנדלים. הליכי הייצור וההתאמה של מדרסים בהתאמה אישית באורלי אורטופדיה מבוססים על 70 שנות ניסיון בענף ועל פתרונות ייצור בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. למידע נוסף על ייצור מדרסים לכל סוגי הנעליים הפתוחות והסגורות באורלי אורטופדיה לחצו כאן