אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מדרסים לבלנסטון

מדרסים לבלנסטון

מדרסים לנעלי בלנסטון

נעלי בלנסטון הוא מותג בינלאומי הזוכה לפופולאריות רבה גם בישראל. נעליים אלו הן למעשה סוג של מגפי עבודה מבוססות עור המתאפיינות בגמישות, עמידות גבוהה ותמיכה מיטבית לכפות הרגלים. נעליים אלו תוכננו מראש למטרות הליכה או עמידה ממושכת ובניגוד לסוגים אחרים של נעלי עבודה הם בעלי נוחות מרבית ומיטבית לאנשים העושים בהם שימוש יומיומי. הגדרה כוללת לכל סוגי המדרסים האורטופדיים המותאמים ומיועדים לנעלי עבודה, וביניהם, נעלי בלנסטון. הם נועדו לשפר את הנוחות בנעילת נעלי בלנסטון והם מסייעים בין היתר להפחתת עומסים, ספיגת זעזועים ויצירת חלוקה שווה של לחצי משקל הגוף על כפות הרגליים. התאמת מדרסים לבלנסטון, בדומה להתאמת מדרסים לכל סוג אחר של נעליים, מומלץ שייעשה במסעדת הליכי תכנון וייצור מדרסים מותאמים אישית ולא במסגרת רכישת רפידות המשווקים בחנויות הפארם והספורט.

מדרסים בהתאמה אישית – כל היתרונות

מדרסים לבלנסטון אורטופדיים המיוצרים בהתאמה אישית מלאה למי שעושה בהם שימוש, כאשר ההתאמה האישית נעשית בהתאם למבנה ומידת כף הרגל, משקל הגוף וגיל.

מדרסים מותאמים אישית המיועדים לנעלי בלנסטון יאפשרו לכם ליהנות ממספר יתרונות משמעותיים הכוללים בין היתר:

  • אחיזה מיטבית של כפות הרגליים בתוך הנעליים
  • נוחות מרבית גם לאחר הליכה או עמידה ממושכת בתוך הנעליים
  • התאמה מלאה של סוג המדרס לבעיה האורטופדית ו/או הבעיה הבריאותית ממנה אתם סובלים
  • מדרסים המיוצרים מחומרי גלם איכותיים המשפרים את השפעת המדרס על כפות הרגליים

ויתרונות נוספים ההופכים את המדרסים המותאמים אישית לנעלי בלנסטון למדרסים פונקציונאליים לכל אדם העושה הנדרש לעשות בהם שימוש.

התאמת מדרסים לבלנסטון – כיצד?

כפי שציינו לעיל, הליך ההתאמה האישית של מדרסים מיושם באמצעות מספר פרמטרים מרכזיים כגון: משקל גוף, גיל, מבנה ומידת כף הרגל וזאת לצד תהליך אבחון של בעיות שונות הקשורות לכפות הרגליים מהם סובל האדם הנדרש למדרסים. תהליך ההתאמה המקצועי והמקיף ביותר כולל: אבחון מקדים של כפות הרגליים במסגרת בדיקה של אורטופד מומחה בתחום, נטילת מידות בהתאם למבנה כף הרגל וייצור של מדרסים על ידי אורטוטיסט שהוא למעשה איש מקצוע בתחום הנעליים הרפואיות המוסמך על ידי משרד הבריאות ו/או המכון הלאומי לשיקום ע"ש לואיס, למטרות ייצור מדרסים אורטופדיים ומדרסים רפואיים.

אורלי אורטופדיה – מומחים לייצור מדרסים בהתאמה אישית לנעלי בלנסון

אורלי אורטופדיה הינו מכון אורטופדי בעל ניסיון של למעלה מ-70 שנה בהליכי ייצור והתאמה של כל סוגי המדרסים לכל סוגי הנעליים, לרבות, מדרסים מותאמים אישית לאנשים העושים שימוש בנעלי בלנסטון. למידע נוסף על תהליך ההתאמה והייצור של מדרסים באורלי אורטופדיה, בקרו באתר.