אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מדרסים מומלצים

מדרסים מומלצים

מדרסים המהווים אביזר אורטופדי לכפות הרגליים, הם למעשה הגדרה כוללת למספר הולך וגדל של סוגי מדרסים שונים הניתנים להתאמה אישית לכל מטופל/ת בהתאם למבנה כפות רגליו ובהתאם לסיבה בגינה הוא נדרש לעשות בהם שימוש. לפיכך, בחירה נכונה של מדרסים מומלצים מותאמים אישית, חייבת להיעשות באמצעות מכון אורטופדי המתמחה בהליכי אבחון של בעיות בריאותיות שונות הקשורות לכפות הרגליים ומצבים רפואיים נוספים ובהליכי התאמה וייצור של מדרסים.

אם גם אתם מחפשים אחר מכון מדרסים מומלץ המתמחה בהליכי התאמה וייצור של כל סוגי המדרסים, זה הזמן להכיר את אורלי אורטופדיה, מכון אורטופדי מוביל בתחומו, העוסק ומתמחה בכל פתרונות השירות המיודעים לצרכי אבחון, התאמה וייצור של מגוון סוגי מדרסים בהתאמה אישית מלאה כבר למעלה מ-70 שנה.

התאמת מדרסים – כיצד?

מדרסים מכל סוג הם אביזר אורטופדי חיוני וחשוב לבריאות כפות הרגליים, כאשר חלק מהמדרסים משמשים כאביזר נוחות לשיפור ההליכה, הפחתת עומסים וספיגת זעזועים וחלק מהמדרסים משמשים כאמצעי לתיקון ליקויי הליכה וטיפול בבעיות שונות כגון: כאבים בכף הרגל, שינויים מבניים על רקע אורטופדי ובעיות בריאותיות שונות כגון סוכרת ולחץ דם גבוה.

כך או אחרת, התאמת מדרסים חייבת להיעשות לאחר אבחון הבעיה ממנה סובל המטופל ולאחר בדיקה מדויקת של מבנה כף הרגל ותהליך לקיחת מידה. במסגרת תהליך האבחון וההתאמה של המדרסים, מושם דגש על גיל המטופל, משקל גופו וסוגי מחלות מהן הוא סובל. כמו כן, מושם דגש על אורח חייו של המטופל וסוגי הנעליים בהן הוא עושה שימוש ביומיום.

איזה מדרס הוא הטוב ביותר?

מדרסים מומלצים לשימוש יומיומי הם בראש ובראשונה מדרסים אורטופדיים ו/או מדרסים רפואיים אשר הותאמו באופן פרטני לאדם העתיד לעשות בהם שימוש, ולכן, קיימת חשיבות רבה לזהותו של המכון האורטופדי בו אתם בוחרים לצורך בדיקות האבחון ותהליך ההתאמה והייצור של המדרסים. מדרסים שאנו ממליצים עליהם הם בדרך כלל מדרסים אשר יוצרו על ידי אורטוטיסט שהוא למעשה טכנאי מוסמך מטעם משרד הבריאות לייצור מדרסים, המיוצרים מחומרי גלם איכותיים ותקניים.

כיום, ניתן להסתייע במגוון רחב של סוגי מדרסים אורטופדיים ומדרסים רפואיים המותאמים אישית לכל מטופל/ת, וביניהם: מדרסים לעוסקים בפעילויות ספורטיביות, מדרסים לילדים ומדרסים לחיילים, מדרסים לטיפול בדורבן, מדרסים לפלטפוס, מדרסים לקשת גבוהה, מדרסים לחולי סוכרת ולאנשים הסובלים מלחץ דם גבוה, מדרסים לריצה, מדרסים לכדורסל ועוד.

אורלי אורטופדיה – מכון אורטופדי המתמחה בייצור מדרסים בהתאמה אישית

חברת אורלי אורטופדיה עוסקת ומתמחה בהליכי אבחון, התאמה וייצור של כל סוגי המדרסים כבר למעלה מ-70 שנה ולרשותה הידע, הניסיון וכל האמצעים הנדרשים לייצור מדרסים הכי טובים המותאמים באופן פרטני לכל מטופל/ת. לרשות החברה, סדנא ייעודית ומקצועית לייצור מדרסים המנוהלת על ידי אורטוטיסט בעל הסמכה, כאשר חומרי הגלם המשמשים לצורך ייצור מדרסים מיובאים מאנגליה והם עומדים בכל התקנים המחמירים ביותר.