אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מהם המצבים הנפוצים ביותר המצריכים מדרסים איכותיים?

מהם המצבים הנפוצים ביותר המצריכים מדרסים איכותיים?

גם אתם אוהבים לצאת לטיולי שטח לבד / עם המשפחה / עם חברים? אתם מבקשים לרכב על אופניים בימים של הגרה אך סובלים במקביל מכאבים בכפות הרגליים ו/או שלפוחיות שמונעות מכם לבצע את הפעילויות הללו? אם עניתם בחיוב על השאלות מעלה ו/או אם אתם סובלים מאי נוחות כללית בכף הרגל / מרגליים לוהטות, הגעת למקום הנכון שיכול לשנות את החייכם ולאפשר לכם לבצע את הפעילות הגופנית בה אתם חושקים וכל זאת באמצעות מדרסים איכותיים שמותאמים לכם באופן אישי ויסייעו לכם בתמיכה המקסימאלית והנכונה של כף הרגל.

למי מתאימים מדרסים אורתופדיים

מדרסים בהתאמה אישית מיועדים בעיקרם לספורטאים שזהו המקצוע שלהם ו/או לאנשים אשר ספורט ופעילות ספורטיבית הם חלק בלתי נפרד מחייהם. עוד מתאימים המדרסים לאנשים אשר העבודה היומיומית שלהם קשורה ברגליים בין אם זה אנשים אשר עומדים על הרגליים כל היום, הולכים במשך שעות רבות (מלצרים, מורים ועוד). גם מי שסובל בשגרת חייו מכאבים בצוואר ו/או מכאבי גב, ראוי שיסתייעו במדרסים אשר עתידים לשפר את אורחות החיים שלהם באופן מקסימאלי ודרמטי.

אוכלוסייה נוספת שנכון שתסתייע במדרסים הם חיילים אשר נמצאים בפעילות מתמדת במסגרת השרות הצבאי שלהם לרבות אימונים מפרכים אשר עלולים ליצור בעיות וכאבים מגוונים בגוף לרבות בגב ובצוואר.

היכן נכון לרכוש מדרסים

חנות מדרסים בהחלט יכולה למכור לכם את המדרס לו אתם זקוקים אך על מנת שהמדרסים יהיו מדויקים לצרכים האישיים שלכם ולכאבים מהם אתם סובלים, נכון לבצע התאמה אישית ומדויקת של המדרס על ידי בעלי מקצוע מיומנים ומובילים בתחום. העידן הנוכחי הנגיש לאוכלוסייה הרבה ברחבי העולם את כל המוצרים בעלויות משתלמות יותר ומשתלמות פחות אך כל עוד מדובר בבריאות, לא נכון להתפשר על הפחות מהטוב ביותר ולא בטוח שיהיה נכון לבצע הזמנת מדרסים בשליחות מחו"ל. כל עוד אתם בטוחים שאתם זקוקים למדרס (וגם אם לא), כדאי שתגיעו לחברה המובילה בתחום וזו שמתמחה ביצור מדרסים איכותיים ומותאמים לכם באופן אישי.

היכן רוכשים מדרסים איכותיים

על מנת לרכוש מדרסים, בין אם זה מדרסים לספורטאים, לחיילים למטיילי שטח ובכלל, נכון לפנות אל המומחים בתחום המדרסים ולא להתפשר על מדרסי מדף. גם לאחר שרכשתם את המדרסים שלכם, זה הזמן לוודא כי הם עדיין שמישים ומבצעים את המבוקש. שימו לב כי מדרסים מחזיקים מעמד בין שנה ל 36 חודשים ומה שבין לבין מצריך בדיקה שלכם. עליכם להקפיד על אוורור המדרסים בכל תקופה, ולוודא כי אין בהם סימני שחיקה – היה והתגלעו סימני שחיקה, אתם בהחלט יכולים להגיע אל המכון בו רכשתם את המדרסים ולבצע בהם תיקון אשר יאפשר לכם להמשיך להשתמש בהם מבלי שתאלצו להוציא סכום כסף עבור מדרסים חדשים