אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

יש לכם בעיות שכיחות בכף הרגל? מדרס הוא הפתרון המושלם עבורכם!

יש לכם בעיות שכיחות בכף הרגל? מדרס הוא הפתרון המושלם עבורכם!

בעיות שכיחות בכף הרגל בכף הרגל יכולות להיות רבות ומגוונות ובין היתר : דורבן, פלטפוס, נקע / שבר, דלקת בגיד אכילס, שחיקה של הרקמות, שברים בעקב, דלקות במפרק, שין ספלינט והרשימה עוד ארוכה. לכל אחת מהבעיות דרכי התמודדות וטיפול שונים אך המכנה המשותף למרבית מבעיות כף הרגל הוא שימוש במדרס. הגורם העיקרי לכאבים בכפות הרגליים הוא עומס רב שמוטל עליהן ולשם כך בדיוק נועדו המדרסים.

ישנם סוגים שונים ומגוונים של מדרסים מומלצים ובין היתר מדרסים ביומכניים, מדרסים פונקציונליים, מדרסי גריפט מדרסים בהתאמה אישית ועוד. לא כל מדרס מתאים לכל אדם ועל מנת להתאים את המדרס הראוי, יש לאפיין את הצורך ואת שגרת היום יום של כל אחד מהדורשים.

מצעד הבעיות השכיחות של כף הרגל

עומס – כפות הרגליים מהוות מקור לעומס יתר ובין היתר עבור מי שמבצע פעילות גופנית אינטנסיבית, חיילים, אנשים שנועלים נעלים שאינן מתאימות להן, עבור אנשים בעלי משקל עודף ועוד. עומס יתר מוביל בהכרח לבעיות שההתמודדות איתן הופכת למורכבת ולא נעימה ועל כן המדרס יכול להשיב לכם את שגרת היום יום.

דורבן – דורבן היא פגיעה ברקמות החיבור שתומכות בכף הרגל. דורבן נגרם בשל עומס יתר ו/או בעיות תפקודיות ו/או מבניות. כדי להתמודד עם התופעה ועם הכאבים שיכולים להיות בלתי נסבלים, יש להתאים מדרסים אורתופדיים ייעודים.

דלקת בגיד אכילס – זהו הגיד הגדול ביותר בגוף האדם דלקת בגיד זה עלולה להוביל לכאבים קשים עד כדי שיתוק ועל כן הטיפול הוא קריטי ובעיקר כשמדובר בספורטאים שאינם מעניקים לגיד את המנוחה הנדרשת. כדי להימנע מהתפתחות דלקת מלכתחילה, נכון לרכוש מדרסים לספורטאים שמאפשרים הגנה מקסימאלית.

כף רגל שטוחה – זוהי תופעה מבנית שכיחה ממנה סובלים רבים. הבעיה מתעוררת בגיל צעיר ולעיתים מחמירה עם השנים – רגל שטוחה לא יכולה למנוע זעזועים וקשה הניעה באמצעותה את הגוף ועל כן נכון מוקדם ככל האפשר להתאים מדרסים ולמנוע תופעות נלוות כגון נפיחות מקומית, מגבלה בכף הרגל ועוד.

נקע בקרסול – תופעה מוכרת בקרב רבים (ספורטאים/ חיילים / נערים ועוד), נקע גורם לנזק ברצועת המפרק של הקרסול כך שטיפול לא מקצועי עלול להוביל לבעיות מורכבות יותר וכרוניות.

יבלות – יבלות נגרמות ממספר סיבות : נעליים לא מתאימות ו/או וירוסים נגיפים שגורמים ליבלות על פני העור בכף הרגל. מעבר למראה האסטטי הלא מלבב בלשון המעטה, יכולות היבלות לגרום לכאבים חזקים.

היכן רוכשים מדרסים

על מנת לרכוש מדרסים יש לפנות אל חנות אורתופדיה מקצועית אשר צברה ניסיון וותק רב בתחום. ככל ותשקיעו ברכישת המדרס, כך תמנעו ותימנעו מנזקים בטווח הקצר ובטווח הארוך גם יחד. עלות המדרס משתנה בהתאמה מושלמת לבחירה ולטכנולוגיה בה משתמשים לייצור המדרס כך שאתם יכולים למצוא את מבוקשכם בעלות שמתאימה לכם.