אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מדרסים לשין ספלינט

שין ספלינטס הינו סינדרום הנובע מעבודת יתר של השרירים המחוברים לשוק. התסמינים לבעיה עשויים להופיע בצד הפנימי והחיצוני של השוק. הבעיה נוצרת מעבודת יתר של השרירים הרלוונטיים באזור השוק והיא מתבטאת בתהליך דלקתי ונזק לאזור החיבור בין השריר לעצם. במצב של שין ספלינטס למנוחה אין השפעה משמעותית ומקור הבעיה טמון, ברוב המקרים, המנח כף הרגל שנמצא בקריסה פנימית מוגברת.

למידע נוסף
מדרסים לשין ספלינט
מדרסים לנעליים אלגנטיות ולסנדלים

כיצד בנוי המדרס

דגם:DR-LINE
אלו מדרסים מותאמים אישית לפי מידת גבס,המידות נלקחות ללא נשיאת משקל (תחבושות גבס) לא ספוג!
המדרסים מורכבים מכמה שכבות שונות של עובי ודחיסות שונה
איסוף נתונים על ידי מעבדת הליכה דינמית וסטטית

לחצו למידע אודות שכבות המדרס
חזרה לתיאור
שכבה ירוקה-eva

זהו חומר בעל זיכרון שנותן תמיכה לקשת האורכית
עובי 2ml

שכבה כחולה-eva

זהו חומר בעל זיכרון שנותן תמיכה לעקב ולקשת האורכית
עובי 2ml

שכבת צהובה-eva

זהו חומר בעל זיכרון שנותן תמיכה לבסיס המדרס בעל קשיחות גבוהה
3ml

שכבה אדומה -eva

זהו חומר בעל זיכרון גבוהה שנותן בסיס למדרס
עובי 3ml

שכבה שחורה-מולטיפורם

מולטיפורם הוא חומר בעל זיכרון גבוהה של 97%
בעובי של 5ml
בעל רכות לספיגת זעזועים

ציפוי פלסטיזוט

לספיגת אזורי הלחץ ציפוי נעים לדריכה אנטיבקטראלי,

לפרטים

צור קשר

    הסיבות להיווצרות שין ספלינטס ודרכי ההתמודדות

    גורמי הסיכון להיווצרות שין ספלינטס כוללים: הבדל באורך הרגליים, חולשת שרירים, נעליים לא מתאימות שאינן מספקות תמיכה לכפות הרגליים, טכניקת ריצה לקויה, תכנית אימונים לא מאוזנת ועומסים מוגברים. הטיפול בבעיה מבוסס על תיקון מנח כף הרגל והפחתת העומס מהשרירים וזאת באמצעות מדרסים לשין ספלינטס. הפגיעה בשרירים נגרמת בשל אי עמידה בעומסים בפעילויות של הליכה או ריצה, כאשר המדרסים נועדו לתיקון מנח כף הרגל.

    התאמת המדרסים מתבצעת באופן אישי למטופל וזאת באמצעות טכנולוגיה ממוחשבת תלת ממדית. המדרסים מאפשרים יצירת מנח אופטימלי בדרגות קשיחות משתנות. המדרסים מונעים קריסה פנימית והם קשיחים באופן יחסי, מה שמאפשר תיקון של מנח כף הרגל. מדרסים לשין ספלינטס הינם אורתופדיים וביומכניים ומותאמים למבנה כף הרגל באמצעות טכנולוגיה מתקדמת. מדרסים ייעודיים לשין ספלינטס עשויים מחומרים איכותיים ובדרגות קשיחות שונות ומפחיתים את העומס על השרירים.    כי לכפות הרגליים שלכם מגיע הטוב ביותר!

    אורלי אורתופדיה הינה חברה המתמחה בייצור מדרסים אורתופדיים בהתאמה אישית בטכניקות מתקדמות ובליווי של מומחה בכיר בכירורגיה אורתופדית. החברה הינה בעלת מוניטין וניסיון של למעלה מ – 70 שנה בתחום הפתרונות האורתופדיים למגוון צרכים בריאותיים וזאת תוך הקפדה על עמידה בתקנים המחמירים של משרד הבריאות. בין מוצרי החברה תוכלו למצוא: מדרסים לשין ספלינטס, מדרסים לקשת גבוהה, מדרסים למגוון פעילויות ספורטיביות, נעליים אורתופדיות ועוד. אנו מעניקים ללקוחותינו שירות מקיף בליווי אישי החל מפגישת ייעוץ ללא עלות, דרך ביצוע מדידות ועד להכנת המדרסים, התאמתם הסופית ומסירתם ללקוח.