אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מדרסים לספורטאים

אורך החיים המודרני הוא המקור לכמות עצומה של בעיות בריאותיות. מחלות כמו סכרת סוג 2, השמנת יתר וכאבי גב היו בעבר נחלתם של מבוגרים בלבד. כיום המחלות הללו הולכות ומשפיעות על גילאים צעירים יותר ויותר. המפתח להתמודדות עם בעיות הבריאות של אורך החיים המודרני הוא עיסוק בספורט. מחקרים שונים מצאו כי עיסוק קבוע בפעילות ספורטיבית מפחית אחוזי תמותה ומעלה את תוחלת החיים.

למרות שלל ההטבות של הפעילות הספורטיבית, היא עשויה בהחלט לפגוע ביציבה ובשלד שלנו. העצם והסחוס שלנו נבנים ומתפרקים באופן מחזורי במשך כל החיים. פעילות ספורטיבית אינטנסיבית, ללא זמני מנוחה ראויים, יכולה בהחלט להגדיל את קצב הפירוק, ולייצר פגיעה שלדית מתמשכת. הפגיעה של הפעילות הספורטיבית יכולה להיות גם שינוי של היציבה שלנו דרך השפעה על רצועות, גידים ומבנה כף הרגל, לכן מדרסים לספורטאים הם חיוניים וחשובים לשמירת הבריאות. מדרסי ספורט ייעודיים מסייעים לעוסקים בענפי הספורט השונים.

למידע נוסף
מדרסים לספורטאים

כיצד בנוי המדרס

דגם:A-LINE
זהו מדרס מותאם אישית לפי מידת גבס שבנוי מכמה שכבות שונות בעולות דחיסות שונה ועובי שונה
המידות נלקחות ללא נשיאת משקל(תחבושות גבס)

לחצו למידע אודות שכבות המדרס
חזרה לתיאור
מדרסים לספורטאים
סופג זעזועים הטוב בעולם-XRD

זהו חומר מיוחד בעל תכונות מיוחדות של ספיגת זעזועים והחזרת אנרגיה מלאה בזמן הליכה
מושתל באזור העקב
בעובי של 9ML

פולימר בעל דחיסות גבוהה

זהו פולימר בעל דחיסות גבוהה "50" שור משמש כגוף המדרס על מנת לתת תמיכה בזמן הריצה

פולימר בעל דחיסות בינונית

זהו פולימר בעל דחיסות בינונית "30" שור
שמשמת לספיגת הלחצים בזמן הליכה

ציפוי PPT

זהו ציפוי סילקון בעל זיכרון של 100% בעובי 3ML והציפוי הוא אנטיבקטראלי

מולטיפורם

זהו חומר שמשולב EVA עם פולימר השילוב על 2 המרכיבים נותן ספיגת זעוזעים גבוהה בעל זיכרון החזרת אנרגיה גבוהה בזמן ריצה והיא השכבה הראשונה שמותחים על מודל הגבס עובי 5ML

סופג זעזועים הטוב בעולם-XRD

זהו חומר מיוחד בעל תכונות מיוחדות של ספיגת זעזועים והחזרת אנרגיה מלאה בזמן ריצה מושתל באזור הכריות של כף הרגל בעובי של 12ML

לפרטים

צור קשר

  כיצד מסייעים מדרסים לספורטאים להפחתת פציעות?

  בעיות בכף הרגל יכולות לנבוע ממספר גורמים, הכוללים בין השאר גנטיקה, שינויים פיזיולוגיים בשל אורך החיים שלנו, או עשיית ספורט על משטח קשה עם נעל לא מתאימה. בעיות בכף הרגל אינן מוגבלות לכאב אזורי בלבד, והן בהחלט עשויות לגרום לבעיות יציבה קשות, לכאבי גב ולנזק נוסף. מדרסים לספורטאים יכולים לסייע במספר דרכים כדי להתמודד עם התופעה:

  ריכוך המהלומה

  כף הרגל שלנו בנויה להתמודד עם משטחים רכים יחסית, כמו עשב, אדמה או חול. העובדה שהספורט שאנחנו עושים מתבצע כמעט באופן בלעדי על משטחים קשים, גורמת לנזק לכף הרגל שלנו, ולשינוי מבני עקב כך. מדרסים לספורט יכולים לסייע לנעל לרכך את המכות והשוקים אשר סופגת כף הרגל.

  טיפול בשרשרת התנועה

  אחת התובנות המרכזיות של חוקרי תנועה ופיזיולוגית ספורט, היא שיש להתייחס לתנועה לא על פי מפרק, אלא כזרימה בשרשרת של פעולות. הנעלים אשר אנחנו נועלים הן בייצור המוני, ולא מתאימות לרגל שלנו ומבנה הגוף הייחודי שלנו. ההתאמה הזאת יכולה להתבצע על ידי מדרסים, אשר יהפכו את התנועה של כף הרגל ואת כל שרשרת התנועה הנגזרת מכך לחלקה ונכונה יותר. כך, מדרסים לספורטאים יוכלו להשפיע ולשפר גם כאבי גב, ברכיים ועוד.

  שיפור הישגים

  לעיתים, אנחנו לא מודעים לכך שאנחנו סובלים מכף רגל שטוחה או מקשת גבוהה מדי. מדובר בתופעות נפוצות מאוד בקהילה, אשר יכולות לגרום לנזקים וכאבים ברגלים ובגב. טיפול על ידי מדרסים לנעלי ספורט מותאמים יוכל לא רק לתקן את העיוותים, אלא גם לייצר שיפור של ממש בהישגים. מדרסי ספורט ייעודיים יובילו לייצוב הרגל במבנה נכון ויתרמו לשיפור בקפיציות, וביכולת שלנו לבצע מאמץ ארוך.  מדרסי ספורט ייעודיים חייבים להיות מותאמים אליכם

  בין אם אתם רוצים לרכוש מדרסים לכדורגל, מדרסים לכדורסל או לכל ספורט, חשוב שהמדרס יתאים אליכם.

  ההתאמה של המדרס לכף הרגל שלכם היא הכרחית, והיא חייבת להתבצע במכון בעל ידע וניסיון ארוך שנים בתחום.

  גם אם תקפידו ותרכשו מדרס יקר, הוא עשוי לגרום לכם לנזק אלא אם הוא יהיה מותאם לכף הרגל שלכם, ולכן אסור להתפשר ולחפש את העסקה הזולה ביותר, מאחר והתשלום המאוחר יכול בהחלט להיות בבריאות שלכם שתיפגע.

  מדרסים לספורטאים חייבים להיות מותאמים גם לסוג הפעילות אותה אתם אוהבים לבצע, כך שהם יחזיקו לאורך זמן ויעמדו בדרישות שלכם.

  מדרסי ספורט של חברת אורלי אורלי אורתופדיה מהווים פתרון משלים למי שעוסק בספורט ורוצה למנוע פציעות עתידיות ולשפר את ביצועיו בתחום הספורטיבי. אנו מתחייבים שהמדרס יהיה מותאם ב-100% במעבדה שלנו לפי מידת גבס.