אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מדרסים לכדורגל

משחק הכדורגל הוא ספורט שכרוך בעומסים רבים ומופעלים כמעט כל שרירי הגוף. בנוסף, הכדורגל הוא ספורט מאוד דינאמי שמצריך מהשחקן להיות מאוד ערני וקשוב לעצמו ולסביבה. רוב העומסים במשחק הם בגפה התחתונה שמצריכים לרוץ לצדדים, לבצע סיבוב, עצירה, העצה, ניתור זינוק. כל אלה הם רק חלק מהעומסים שהשחקן עובר במהלך המשחק. בכל פעם הכוחות נבלמים על ידי שרירי הרגליים ואלה גורמים לעומס, ולחוסר איזון בגוף ועלולים לגרום לפציעות ספורט כמו דלקות ברצועות של כף הרגל, גידים, שלפוחיות ועוד.

דבר נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא מבנה כף הרגל. לכל אחד יש דפוס שונה כמו פלטפוס, קשת גבוהה, סטיה חיצונית של הקרסול ועוד. תפקידם של מדרסים לכדורגל הוא תיקון של חוסר איזון ביו מכני ופיזור לחצים תקין לאורך כל כף הרגל.

למידע נוסף
חזרה לתיאור
שכבה שחורה-xrd

זהו הבולם הטוב ביותר בעולם.
שותלים את החומר באזור הכריות על מנת ספיגת זעזועים והחזרת אנרגיה
עובי 10ml

מולטיפורם

זהו חומר הבסיס של המדרס בעובי של 5ml
סופג אנרגיה ושומר על בסיס המדרס

שכבה כחולה-eva

זהו חומר בעל עמידות גבוהה נגד שכיחה 50 "שור"
נותנת תמיכה למדרס

שכבה צהובה-פולימר

זהו פולימר דחוס נגד שחיכה
משמש כגוף המדרס עובי של 3ml

שכבה ירוקה-פולימר

זהו חומר בעל זיכרון גבוהה בעל עמידות גבוהה 30 "שור"
נותנת ספיגת אנרגיה למדרס

שכבה כתומה-פולימר

זהו פולימר בעל דחיסות גבוהה שנותן תמיכה לקשת האורכית

שכבה שחורה-xrd
ציפוי מולטיפורס

ציפוי אנטיבקטראלי נושם
בעובי של 3 ml
נגד שחיכה

לפרטים

צור קשר

  למה שחקני כדורגל זקוקים למדרסים?

  בשל העומסים הכבדים אשר מופעלים על הגוף במהלך משחק הכדורגל, שחקנים חובבנים ומקצוענים כאחד עלולים לסבול מפציעות אורטופדיות שונות ובשכיחות גבוהה. את הפציעות הנפוצות של שחקני הכדורגל ניתן לחלק ל- 2 סוגים עיקריים, הראשונה: נזק חוזר ונשנה כתוצאה מפציעה מתמשכת והשנייה: פציעה טראומתית.

  פציעה מתמשכת נגרמת כתוצאה משחיקה חוזרת בכפות הרגליים, הפציעה תתרחש לרוב במקרים של אנשים אשר סובלים מבעיות אורטופדיות בכפות הרגליים או כתוצאה משנים ארוכות של משחק. פציעה טראומתית מתרחשת בבת אחת כתוצאה משינוי בכיוון התנועה במהלך הריצה, כתוצאה מעצירת פתע לאחר ריצה, או כתוצאה מנחיתה לא טובה על כף הרגל ועוד. מדרסים לכדורגל תורמים ליציבות השחקן וליכולת שלו להפעיל כוח מתפרץ במהלך המשחק, הם מייצבים את כף הרגל ומונעים החלקה. שימוש במדרסים מותאמים באופן אישי לכף הרגל יכולים למנוע שברי מאמץ ונקעים, מדרסים אורטופדיים לכדורגל יכולים לטפל בכאבים כרוניים של השחקון ולשפר את איכות החיים שלו.

     מה יתרונות השימוש במדרסים בקרב שחקני כדורגל

  קריירה של שחקן כדורגל יכולה להשתבש בקלות עקב פציעה חמורה או עקב שחיקה של כפות הרגלים ואזורים שונים בפלג הגוף התחתון. שחקן כדורגל שעושה שימוש במדרסים מקטין באופן משמעותי את הסיכון לפגיעה בברכיים או בגב ומקטין את הסיכוי שלו לסבול משברי מאמץ. מלבד ההשפעות הבריאותיות של המדרסים על שחקני הכדורגל, מדרסים לכדורגל גם מסייעים לשיפור היציבה ויכולת המשחק. לדוגמא, מדרסים מסייעים לשחקן בנעילת כף הרגל על הקרקע ובהנפה טובה של הרגל כך שהבעיטה תהיה מדויקת.

  אילו מדרסים מתאימים לנעלי כדורגל?

  מדרסים בהתאמה אישית המיועדים לכדורגלנים מורידים לחץ בצורה משמעותית בקרסול, בברך ומקטינים משמעותית את הסיכוי לפציעות ספורט. בנוסף, חשוב לציין שמבנה מדרסים לכדורגלנים הוא שונה מאוד מכל ענף ספורט אחר בגלל שהמבנה של המדרס הוא צר מאוד דק מאוד וחזק מאוד ובעל בולמים בכריות כף הרגל ובעקבים.

  מדרסים אורטופדיים לנעלי כדורגל שונים ממדרסים המיועדים לריצה או לטניס מאחר ונעלי הכדורגל בניגוד לנעלי הריצה צרות ובעלות נפח קטן. לכן כאשר מתאימים מדרסים לנעלי כדורגל יש להתחשב בנתונים האלו. לרוב המדרס יכסה כ3/4 מאורך הרגל, כלומר מהעקב עד התחלת הכריות ומאחר והאדמה במגרש הכדורגל רכה יחסית וסופגת חלק מהזעזועים אין צורך במדרסים מאד רכים.