אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מדרסים לחיילים

הטירונות, העמידה הממושכת על הרגליים, הריצות, הנעליים הצבאיות הכבדות (והלא נוחות) והפעילויות הצבאיות השונות גורמות לחיילים רבים לסבול מעומס גופני המשפיע על כפות הרגליים וגורם לבעיות אורטופדיות שונות. הפתרון של מדרסים לנעליים צבאיות לחיילים הוא הטוב ביותר ומסייע להם למנוע בעיות רפואיות עתידיות בשלב כה מוקדם של חייהם. מדרסים בצבא מסייעים לחייל לשמור על בריאותו.

למידע נוסף
מדרסים בצבא

כיצד בנוי המדרס

דגם:B-LINE
זהו מדרס מקצועי לחיילים שבנוי לפי מידת גבס,בעל שכבות שונות שכוללת סופגי זעזועים ותמיכה בכף הרגל
המידות נלקחות ללא נשיאת משקל בתחבושות גבס כדי להגיע למנח התקין של כף הרגל

לחצו למידע אודות שכבות המדרס
חזרה לתיאור
מדרסים לחיילים
סופג זעזועים הטוב בעולם-XRD

זהו חומר מיוחד בעל תכונות מיוחדות של ספיגת זעזועים והחזרת אנרגיה מלאה בזמן הליכה
מושתל באזור העקב
בעובי של 9ML

פולימר בעל דחיסות גבוהה

זהו פולימר בעל דחיסות גבוהה "50" שור משמש כגוף המדרס על מנת לתת תמיכה בזמן הריצה

פולימר בעל דחיסות בינונית

זהו פולימר בעל דחיסות בינונית "30" שור
שמשמת לספיגת הלחצים בזמן פעילות מאסיבית

מולטיפורם

זהו חומר שמשולב EVA עם פולימר השילוב על 2 המרכיבים נותן ספיגת זעוזעים גבוהה בעל זיכרון החזרת אנרגיה גבוהה בזמן ריצה והיא השכבה הראשונה שמותחים על מודל הגבס עובי 5ML

ציפוי

ציפוי אנטי בקטריאלי נושם וחזק נגד שחיקה

לפרטים

צור קשר

  מאילו בעיות רפואיות סובלים חיילים?

  חיילים ובפרט לוחמים הנמצאים ביחידות קרביות, מתמודדים עם מגוון בעיות רפואיות ועומסים עקב הפעילות הגופנית הקשה, שלא תמיד הם רגילים אליה. מלבד הפעילות, הם זקוקים לשאת משקל רב על גופם באימונים, ולכן כל אלה משפיעים על הרגליים הנושאות את העומס.

  עומס זה יוצר מגוון בעיות וכאבים כמו כאבי גב וכאבי גב תחתון בפרט, כאבי ברכיים, כאבים בכפות הרגליים ועוד. אחד הפתרונות הטובים ביותר למיגור הכאבים הם התאמת מדרסים לחיילים קרביים, התאמת מדרסים אורטופדיים מיוחדים לרגליהם של החיילים ואף התאמת מדרסים לנעליים צבאיות.

  כך העומס משפיע על רגליהם של חיילים:
  המשא הכבד אותו הם נושאים וזאת בניגוד לספורטאים אחרים. פעילות האינטנסיבית שלהם באימונים. חריגה ממגבלות הפיזיות והמנטליות שלהם בזמן הצבא.

  עמידה על הרגליים שעות רבות, בעיקר בשמירה.
  מבנה כף הרגל שלהם ביחס לכובד של הציוד/הנשק.

  מדרסים לחיילים – למה כל כך חשוב?

  לכל אלה נוסיף גם את הנעליים הצבאיות שאינן מתאימות לאופי הפעילות שהחיילים מבצעים כמו הליכה מרובה ועמידה שעות רבות בתנאים שונים כמו הליכה על חול, על אבנים בשטח ועוד.

  כמו כן, סוליית הנעליים הצבאיות קשה, הרוחב אינו מתאים לכף הרגל של כל חייל, מה שעלול לגרום לשחיקה ופציעות שונות כמו פגיעה במפרקים, מתיחת רצועות, שברי מאמץ, נקעים חוזרים ועוד. לכל אלה מתלווים גם כאבים באזורים שונים בגוף כמו כאבי שרירים, כאבי ברכיים, קרסוליים, כאבים בגב התחתון ועוד.  לאילו חיילים המדרסים חיוניים?

  אם כך, לרגליים יש תפקיד חשוב ועליהן לשאת את משקל הגוף והציוד, ולכן ישנה חשיבות רבה לשמירה על כפות הרגליים וחלוקה נכונה של העומס על כפות הרגליים. מדרסים לנעליים צבאיות המותאמות לרגליו של החייל מונעים כאבים, פציעות ושחיקות הנובעות עקב מנח כף רגל לא נכון. בנוסף, מדרסים בצבא בולמים זעזועים בצורה טובה יותר, וכך שומרים על עמוד השדרה בעת קפיצות האופייניות במהלך אימונים צבאיים.

  מדרסים אלה חיוניים לכלל החיילים, אך מדרסים לחיילים קרביים או ללוחמים חיוניים עוד יותר. מלבד זאת, חיילים סובלים מפלאטפוס, או חיילים בעלי היסטוריה רפואית קודמת עם בעיות שונות בכפות הרגליים זקוקים עוד יותר למדרסים אלה, על מנת שלא להחמיר את הבעיות בצבא.

  מתי מומלץ לרכוש מדרסים בצבא?

  מומלץ עוד טרם הגיוס לרכוש מדרסים צבאיים ייעודיים לחיילים, ולא להמתין עד להופעת הכאבים והחמרת המצב. ההמלצה היא לרכוש מדרסים כ- 3 חודשים טרם הגיוס ולהגיע לביקורת בהמשך (בזמן השירות), על מנת לתקן או להחליף מדרסים על פי חומרת המצב.

  חברת אורלי אורתופדיה מתמחה בהתאמה אישית וייצור מדרסים לחיילים. החברה מייצרת את המדרסים בסדנה אשר בבעלותה, ומעניקה ליווי אישי של טכנאי מוסמך המתאים לכל חייל מדרסים בהתאם לסוג השירות ומצב רגליו, ולאחר מכן מייצר אותם במפעלי החברה.

  כדי שתיהנו משקט נפשי, החברה מעניקה אחריות מלאה לשנתיים על כלל המדרסים, ובנוסף מציעה מעקב כל 3-4 חודשים לבדיקת המדרס ותיקונו בעת הצורך.

  אל תמתינו לכאב! רכשו מבעוד מועד מדרסים לנעלי צבא לכל חייל!