אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מדרסים ביומכניים

מדרסים ביומכניים הם אחד מסוגי המדרסים הנפוצים הנחשבים לקשיחים יותר. בתהליך הייצור שלהם, לוקחים בחשבון את הכוחות שמפעיל גוף האדם על כפות הרגליים בעת ביצוע פעולות בסיסיות כמו הליכה, ריצה, קפיצה ועוד.

מהם מדרסים ביומכניים?

מדרס ביו מכני מובנה משתי מילים > 'ביו' שהוא הקיצור של ביולוגיה, ו'מכני' שהוא הקיצור של מכניקה, שהיא חקר תנועת הגוף שלנו. תפקידם של מדרסים ביו מכניים ליצור מנח ספציפי של כף הרגל בהתאם לפעילותה או עבור הדרישה הספציפית למדרסים, והם מאפשרים לתת תמיכה מלאה מותאמת באופן ספציפי לרגל. ההבדל בין מדרסים רגילים לביומכניים הוא בתמיכה של הרגל והיותם קשיחים ביחס למדרסים העשויים מחומר רך, שבהם המדרס מושפע מדריכת הרגל של המטופל.

למידע נוסף
מדרסים ביומכניים
מדרסים ביומכניים

כיצד בנוי המדרס

המדרס בנוי לפי מידת גבס המידות נלקחות ללא נשיאת משקל (בתחבושות גבס) לא בספוג!
החומר העיקרי במדרס הוא "קרבון פייבר" זהו חומר קל,דק,וחזק מאוד שמחזיק המון שנים
איסוף נתונים על ידי מעבדת הליכה דינמית וסטטית על ידי אורטוטיסט

לחצו למידע אודות שכבות המדרס
חזרה לתיאור
התאמת מדרסים ביומכניים
שכבה שחורה-קרבון פייבר

קרבון פייבר בעובי של 2 ml
חומר חזק וקל משקל ומתאים להמון סוגי נעלים בגלל שהוא דק

שכבה חומה-שעם פלומרי

זהו שעם פולמרי בעל דחיסות גבוהה מאוד הוא מאזן את המדרס למנח התקין של כף הרגל

ppt נושם

זהו חומר סילקוני בעל זיכרון גבוהה של 100 אחוז
בעובי של 3ml
בתוספת של ציפוי עור איטלקי נאפה רך

לפרטים

צור קשר

  למי מתאימים מדרסים ביו מכניים?

  לאנשים העומדים שעות רבות על הרגליים

  אנשים העומדים שעות מרובות על הרגלים עקב תפקידם, סובלים עם הזמן מכאבי רגליים, ולכן מדרסים ביו מכניים יתאימו להם. לדוגמה מורים, עובדי מפעל, דיילים ודיילות ובעלי מקצוע נוספים.

  לאנשים הסובלים מכאבים שונים

  מדרסים ביומכניים יתאימו גם לאנשים הסובלים מבעיות רפואיות וכאבים הנובעים מיציבה לא נכונה. הכאבים הנפוצים יהיו כאבי בעקב, הופעה של דלקת (דורבן), כאבי קרסול, כאבי ברכיים, ירכיים, גב, ועוד.

  אנשים הסובלים מפלטפוס

  מדרסים ביומכניים יתאימו לאנשים הסובלים מפלאטפוס וקריסת קשת. הסיבה לפלאטפוס היא הפתולוגיה של הקשת האורכית של כף הרגל האחראית על היציבה שלנו שאיננה מתפתחת, ולכן כף הרגל נותרת שטוחה וגורמת לכאבים.

  ספורטאים

  כיום ספורטאים רבים מענפי ספורט שונים נעזרים במדרסים ביומכניים לצורך קבלת תמיכה משמעותית בקשת. נציין כי מדרסים אלו יכולים למגר שברי מאמץ ונקעים הנפוצים מאוד בקרב ספורטאים, ועל כן מדרסים אלה נהדרים לאנשים המבצעים פעילות ספורטיבית אינטנסיבית כמו כדורגל, כדורסל וענפי ספורט נוספים.

  כבדי משקל

  מכיוון שמדרסים ביומכניים קשיחים, הם עמידים לעומסים גבוהים ויתאימו לאנשים כבדי משקל הזקוקים לפיזור המשקל על כל כף הרגל. מדרס ביו מכני קשיח פלסטיק או מדרסים גרפטי יתאימו להם מאוד ויאפשרו להם ללכת בצורה יציבה יותר, ולשמור על כפות הרגליים לאורך זמן.

  מדרס ביו מכני  לאיזה נעליים ניתן להתאים את המדרסים?

  מכיוון שהמדרסים קשיחים ומותאמים אישית לכל מטופל, ניתן לשלב אותם בקלות בכל נעל סגורה, כמו נעלי ספורט ואפילו נעליים אלגנטיות. אולם, יש לקחת בחשבון שהמדרסים תופסים נפח בתוך הנעליים, אך הם בעלי פרופיל דק יחסית.

  דבר נוסף שכדאי לדעת, במיוחד נשים שאוהבות לנעול נעלי עקב, שניתן להתאים מדרסים ביומכניים גם לנעלי עקב במקרה של אירוע חגיגי, אך הנעליים צריכות להתאים לבעיה, ומומלץ להימנע מנעילת נעלי עקב במקרה של בעיות ברגליים.

  מדרסים ביומכניים קונים רק אצל המומחים!

  חברה אורלי אורתופדיה הינה חנות אורטופדיה המתמחה בהתאמה אישית וייצור מדרסים ביומכניים למטופלים.

  החברה מייצרת את מדרסים בהתאמה אישית בסדנה אשר בבעלותה, ומעניקה ליווי אישי של טכנאי אשר מתאים לכל מטופל את המדרסים הייעודיים, מייצר אותם במפעלי החברה ומעניק ליווי אישי ומקצועי לאורך כל התהליך.

  כדי שתיהנו משקט נפשי, החברה מעניקה אחריות מלאה לשנתיים על כלל המדרסים, ובנוסף מציעה מעקב כל 3-4 חודשים לבדיקת מדרס ביו מכני ותיקונו בעת הצורך. כלל המדרסים מיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק עם חומרים אנטי בקטריאליים המיובאים מאנגליה.