אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

גרביים לחולי סוכרת

גרבי ecosoc מיוחדות לכף רגל סכרתית ולאנשים בעלי כפות רגלים שדורשות הגנה

תוצרת ארצות הברית

כוללות במבוק נגד זיעה ללא תפרים,ללא גומי לוחץ,ריפוד כפול באזור העקבים והכריות של כף הרגל!

קיים במידות M-L-XL

קיים בצבעים שחור,לבן,כחול

כאשר מדובר על סכרת, לחולים במחלה קיימים עזרים רבים הבאים לסייע ומביאים לשיפור באיכות החיים. גרביים לחולי סכרת הנם מוצר המהווה חלק בלתי נפרד משגרת חייהם. במהלך חיינו נחווה את קיומן של מחלות שונות אשר ילוו אותנו לתקופה כזו או אחרת. במהלך התקופה נצטרך כמובן לבצע (בהתאם ליכולותינו כמובן) את כל הפעולות היומיות להן התרגלנו בשגרה. לעיתים נצטרך להסתייע בעזרים שונים או מוצרים רפואיים אשר יקלו על הכאב ושיעזרו לנו לבצע את הפעולות בצורה בריאה וטובה הרבה יותר.

למידע נוסף
חזרה לתיאור

לפרטים

צור קשר

  האם גרביים לחולי סוכרת הנם מוצר חובה או לשימוש רק במקרים מסוימים ?

  כמובן שהשימוש במוצרים ובפריטים רפואיים תלוי באדם הנזקק להם. לא כל הסוכרתיים יזדקקו לגרבים מיוחדות שיסייעו להם בנשימה ויקלו על חוסר התחושה ברגליים (בגלל סיבוכים עצביים הנגרמים מהמחלה).

  אולם, גרביים לחולי סכרת מיישמים בתוכם יתרונות משמעותיים. בשל העובדה שלעיתים יחווה האדם הסוכרתי חוסר תחושה ברגליים, מפצלות הגרביים את הלחץ הקיים על כף הרגל כדי שזה יתפזר בצורה שיוויונית הרבה יותר.

     גרביים לסוכרתיים ליציבות כף הרגל

  אותה גרב תאחוז ברגל בצורה טובה ותסייע ליציבות כף רגלו של האדם. כמובן שאותם גרביים ימנעו הופעתם של חיידקים שונים ע"י מתן אוורר רב יותר מבדרך כלל.

  כפי שראינו, גרביים לחולי סכרת מהווים פתרון אלגנטי טוב ויעיל מאוד עבור כל מי שנדרש להם. בטרם רכשנו גרב סוכרתית שכזו מוטב כי נבדוק היטב כי היא תענה לנו על כל הצרכים אשר הופיעו קודם לכן. קיומם של כל המאפיינים בגרביים אותם נלבש יהיה קריטי מאוד להמשך חיים תקינים ונורמלים בצל הסכרת. למרות כי השינוי באורח החיים ימשיך להיות חלק מהיומיום, עדיין יוכלו החיים להתנהל כפי שנרצה וללא הפרעות מיותרות.