אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

כיצד מדרסים לנעליים וסנדלים משפרים את איכות החיים?

כיצד מדרסים לנעליים וסנדלים משפרים את איכות החיים?

כאשר אנו שומעים את המילה מדרסים, לרוב נחשוב על אותם מוצרים המיועדים לנעליים סגורות. כמובן שרוב השימוש במדרסים כיום מיועד לאנשים המשתמשים בנעליים, אולם כיום גם ניתן למצוא מדרסים לנעליים אלגנטיות ולסנדלים ולעוד סוגים אחרים. מכיוון שאותם מדרסים לנעליים אלגנטיות ולסנדלים לא תמיד נראים בשטח, נוכל לטעות ולחשוב שאלו אינם קיימים. אך כיום בקלות נוכל לגלות עולם שלם של חברות המציעות מרכולתן בדמות מדרסים לסוגי נעליים שונות ולשימושים מגוונים הרבה יותר.

כיצד מדרסים לנעליים אלגנטיות ולסנדלים משפרים את איכות החיים ?

בדומה למדרס עבור הנעל המסורתית, מדרסים לנעליים אלגנטיות ולסנדלים מגיעים במגוון תצורות אשר תואמות את הנעל הייחודית תהא אשר תהא ובכך מסייעות לפזר את הלחץ על כף הרגל, לשפר את איכות ההליכה ועוד… ייצור המדרסים הללו יכול להתבצע ברמה האישית גם כן, כמובן לאחר מדידה של כף הרגל, לקיחת העתק של המבנה בעזרת גבס וכיוצא בזה ולבסוף הייצור עצמו.

דבר חשוב מאוד אותו יש לבדוק בעת נחפש ברשת האינטרנט ובין החנויות המציעות אותן, הינו בדיקת רמת השירות של החברה אותה בחרנו. (כמובן בטרם ביצענו את העסקה) הדבר חשוב מאוד שכן לעיתים לאחר שימוש במדרסים לאחר תקופה, נרגיש כי בניגוד לפעמים הראשונות המדרס איננו יושב טוב על הרגל. זה יכול לקרות משלל סיבות. במקרים שכאלו, נרצה שהחברה אשר ייצרה את המדרסים תיתן לנו שירות ותבדוק מדוע כך.

לכן, מציאת חברה המייצרת והמשווקת מדרסים לנעליים אלגנטיות ולסנדלים ובנוסף מעניק אחריות ושירות- תהיה רלוונטית יותר מתמיד. רק כך נהייה סמוכים ובטוחים כי ביצענו רכישה נכונה שתסייע לנו לאורך שנים.

סוגים שונים של מדרסים

מדרסים אורטופדיים ליישור משופר של כף הרגל

מדרסים אורטופדיים הם אפשרות פנטסטית למי שזקוק להתאמה אישית ותמיכה משופרת בכף הרגל. הם נועדו לתקן את יישור כף הרגל, מה שיכול להיות מועיל במיוחד לאנשים שלובשים נעליים אלגנטיות שאינן מספקות את התמיכה הדרושה. ניתן לרכוש מדרסים אלה ללא מרשם או בהתאמה אישית, בהתאם לצרכים הספציפיים שלך.

מדרסים מג'ל לריפוד נוסף

מדרסים מג'ל הם הפתרון המועדף על מי שמחפש ריפוד נוסף ובלימת זעזועים. הג'ל מתאים לקווי המתאר של כף הרגל ומספק שכבת נוחות מותאמת אישית. הם פועלים נפלאות בעקבים גבוהים או נעלי ערב צמודות, מכיוון שהם יכולים לעזור להקל על הלחץ על כרית כף הרגל, נקודת כאב שכיחה בסגנונות כאלה.

מדרסים דקים להתאמה נוחה ודיסקרטית

לאלו שאינם רוצים להתפשר על המראה של הנעליים האלגנטיות שלהם, מדרסים דקים מציעים דרך דיסקרטית להוסיף נוחות. מדרסים אלה דקים מספיק כדי להתאים אפילו לנעליים בעלות הסילואטות הדקות ביותר מבלי לשנות את ההתאמה של הנעל. למרות הפרופיל הדק שלהם, הם עדיין יכולים לספק ריפוד ותמיכה חיוניים.

כיצד לבחור את המדרסים הנכונים לנעליים שלך

הערכת הצרכים של כף הרגל שלך

כדי לבחור את המדרס הטוב ביותר לנעליים האלגנטיות שלך, התחל בהבנת הצרכים הייחודיים של כף הרגל שלך. האם את זקוקה ליותר תמיכה לקשת, ריפוד, או אולי קצת משניהם? שקלי כל מצב רפואי קיים בכף הרגל שלך, כגון כפות רגליים שטוחות או קשתות גבוהות, אשר ישפיעו על הבחירה שלך.

התאמת מדרסים לסוג הנעל

חשוב גם להתאים את המדרס לסוג הנעל שאת עומדת לנעול. מדרסים דקים יותר אידיאליים לעקבים גבוהים ולנעלי ערב צמודות, בעוד שמדרסים עבים יותר ומרופדים יותר עשויים להתאים טוב יותר לסנדלים רחבים יותר או לפלטפורמות. בדקי תמיד את הגובה והנפח של המדרס כדי להבטיח התאמה מושלמת לנעליים האלגנטיות שלך.