אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

כיצד מדרסים אורתופדיים משפרים את את המצב הבריאותי?

כיצד מדרסים אורתופדיים משפרים את את המצב הבריאותי?

כאשר אנחנו חושבים על אורך חיים בריא, אנחנו לרוב חושבים על שמירה על משקל תקין, רמות סוכר נמוכות, פעילות גופנית, לחץ דם או בריאות הפה. למעשה, תחום נוסף אשר אנחנו נזכרים בו רק לאחר קטסטרופות בריאותיות הוא השלד שלנו. מערכת השרירים והשלד שלנו היא אחת מהמערכות המורכבות ביותר בגוף, והיא נאלצת להתמודד עם שינוי קיצוני באורך החיים שלנו אשר משפיע עלייה בצורה קיצונית. שמירה על בריאות השלד היא חשובה כדי למנוע כאבים כרוניים בגב, כדי לאפשר גדילה וצמיחה נכונה, וכדי לחסוך מאתנו שברים ודלקות פרקים.

אחת הדרכים הטובות ביותר לשמירה על בריאות השלד היא על ידי מדרסים אורתופדיים. מדרסים מותאמים אישית, אשר יוכלו לסייע לכם במגוון עצום של בעיות בריאותיות. חשוב לזכור שהשלד שלכם ימשיך ללכת, גם אם הבעיות בכף הרגל הן חמורות ביותר. השלד ימשיך ללכת, ותוך כדי יעקם בצורה לא נכונה את הברך, ייצר נטייה בחוליות הגב, או יפעיל בחוזקה ויפגע במערכות שרירים שלמות. לכן, אם יש לכם בעיה בריאותית בכף הרגל, חשוב מאוד לרכוש מדרסים אורתופדיים בהתאמה אישית.

מי זקוק למדרסים אורתופדיים?

מדרסים אורתופדיים הם יעילים לטיפול במגוון עצום של בעיות בריאותיות בכלל, ובעיות בכף הרגל בפרט. ישנו מגוון של מדרסים, כאשר ההבדלים ביניהם הם בהתאמה למבנה כף הרגל, בחומר הגלם ממנו נעשה שימוש, ובמידת הגמישות שלהם. חלק מהתופעות בהן יש לטפל בעזרת מדרסים אורתופדיים הן:

דורבן בכף הרגל

דורבן בכף הרגל, או הלוס וולגוס, בשפה המקצועית, הוא בליטה של מפרק האגודל הראשון החוצה מכף הרגל. מדובר בתופעה שמקורה הוא גם גנטי, וגם שימוש בנעלים לא מתאימות למבנה הרגל המקורי. כדי לשמור על הנוחות בזמן ההליכה ולמנוע הידרדרות נוספת, לסובלים מדוברן מומלץ מאוד לרכוש מדרסים לדורבן.

פלטפוס

פלטפוס הוא למעשה היעדר חלקי או מלא של הקשת האורכית בכף הרגל שלנו. הפלטפוס יכול להיות נורמאלי בילדים קטנים, אך אם הוא נמשך בגילאים מבוגרים הוא עלול לייצר בעיות שלד וכאבי גם קשים מאוד. היעדר הקשת מקשה על הרגל לספוג זעזועים, ודורש התאמה של מדרסים לפלטפוס שיוכלו לתקן את הבעיה.

כאבי גב וצוואר

אנשים רבים הסובלים מעקמת בעמוד השדרה, או פשוט מכאבים כרוניים בגב ובצוואר, יוכלו לעיתים לשפר את מצבם על ידי שימוש במדרסים אורתופדיים. זכרו שלעיתים אנחנו אפילו לא מודעים לכך שחלק מבעיות השלד שלנו נובעות ממנח רגל לא תקין.

האם יש יתרונות נוספים למדרסים אורתופדיים?

מעבר לשיפור המצב הבריאותי, למדרסים אלו יתרונות רבים נוספים. שיפור היציבה בעזרת מדרסים אורתופדיים נובע מכך שסוף סוף הרגל נמצאת במנח נכון, והגוף כולו יכול לתקן את עצמו ולעמוד בצורה ישרה ובריאה. תיקון מנח כף הרגל יכול לסייע לנו גם לצאת לפעילויות אשר בעבר נמנענו מהם. אנשים רבים אשר גילו וטיפלו בבעיות כף הרגל שלהם באמצעות מדרסים אורתופדיים החלו לצאת לטיולי הליכה ארוכים, להצטרף לקבוצות ריצה ועוד. קחו בחשבון שלעיתים השיפור בהרגשה שלכם יתרחש רק אחרי שתתרגלו למדרסים האורתופדיים. זכרו שאחרי שנים רבות של הליכה לא נכונה, לגוף ייקח זמן להסתגל למצב החדש. ניתן לרכוש מדרסים באורלי אורתופדיה חנות מדרסים בכל זמן שתרצו.