אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

כפפה פולימרית ללקיחת מידות

כפפה פולימרית ללקיחת מידות

כשאתם מחפשים מדרסים אתם לרוב תרצו שהמדרסים יהיו מותאמים בדיוק עבורכם ולכן חשוב שהמידות שיילקחו יהיו מדויקות ומתאימות לכף הרגל שלכם. שיטת הכפפה הפולימרית היא שיטה המאפשרת לקחת מידות של כף הרגל בצורה המדויקת ביותר.

 מהי שיטת הכפפה הפולימרית?

כפפה פולימרית אס טי אס היא שיטת מדידה באמצעות כפפה המאפשרת התאמה של המדרס לכפות הרגליים באופן מדויק ביותר. שיטה זו לא רק שלוקחת את מידות כף הרגל אלא גם את נפח כף הרגל, היקפים וכל מדד קיים וכך מאפשרת לעצב מדרסים מותאמים אישית, כך שיתאימו באופן מדויק אליכם. זוהי שיטת המדידה המדויקת ביותר שיש בתחום המדרסים.

 איך שיטת הכפפה הפולימרית מודדת בצורה מדויקת יותר?

כפפה פולימרית מסוג STS המיוצרת בארצות הברית היא שיטת לקיחת מידה למדרס אשר בעזרתה ניתן לקחת גם את קווי המתאר של הרגל אבל גם את הנפח של כף הרגל, ההיקפים, הגודל והרוחב. בכך שהשיטה מאפשרת לקחת מדדים רחבים יותר, היא מודדת בצורה מדויקת ומאפשרת ייצור מדרסים איכותיים.

 איך נלקחות המדידות של כף הרגל?

על מנת להתאים מדרסים בהתאמה אישית יש צורך למדוד את כף הרגל שלכם. מדידת כף הרגל נעשית כשאתם במצב שכיבה ללא משקל על כף הרגל. המטפל ישים ניילון על כף הרגל ולאחר מכן ישים את הכפפה ויעצב אותה באופן שמותאם לכף הרגל שלכם. יתכן ותרגישו מעט חום אבל זו תגובה נורמטיבית של הגוף לחומר.

 למה חשוב למדוד באופן מדויק?

מדידת כפות הרגליים באופן מדויק מאפשרת להתאים את המדרסים לרגל שלכם. ללא מדידה מדויקת אתם עלולים לקבל מדרסים שאינם מתאימים ונוחים לכם. מדרסים שאינם מותאמים לא רק שלא יקלו על המצב שלכם אלא גם עלולים לפגוע בכם ולגרום לנזק לכף הרגל שלכם ולשאר הגוף שהרי כל משקל הגוף מונח על כפות הרגליים שלכם. על כן, חשוב לבחור בשיטת מדידה מדויקת ומותאמת אליכם.

איפה ניתן למדוד בשיטת הכפפה הפולימרית?

את המדידות בשיטת הזאת תוכלו למצוא במכוני מדרסים ייעודיים אשר מציעים את השיטה כמו אצלנו באורלי אורתופדיה – מכון אורתופדי בתל אביב. לא כל מכון אורתופדי יציע את המדידה בשיטת הכפפה הפולימרית ולכן חשוב למצוא מכון שמציע שיטת מדידה זו, שהרי מדובר בשיטת המדידה המדויקת והטובה ביותר לייצור מדרסים מותאמים אישית ומדויקים עבורכם ועבור בריאות כף הרגל שלכם.

לסיכום , שיטת הכפפה הפולימרית היא שיטה מדויקת ומותאמת לכם אשר תאפשר לכם לקבל מדרסים איכותיים המותאמים אליכם באופן מדויק. מדובר בשיטת מדידה המאפשרת לקחת את כל המידות הנחוצות לייצור המדרס עבורכם.