אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מדרסים לאומית

מדרסים לאומית

הליכה רגילה, ריצה, פעילויות ספורט ואחרים, כולם גורמים לנו להפעיל ולאמץ את הרגליים שלנו. אולם ישנם מספר לא מועט של אנשים אשר סובלים מבעיות בכף הרגל, בעיות שמצריכות טיפול רפואי. כחלק מהפתרונות הקיימים כיום ישנם מדרסים מסוגים שונים אשר מסייעים ומשפרים את אורח החיים ביומיום. רכישת מדרסים אינו דבר זול וקופות החולים יחד עם החברות המייצרות את המדרסים מסבסדות ועוזרות בנטל הכלכלי ומספקות לרוב הנחה כספית כגון רכישת מדרסים דרך אורלי אורתופדיה.

הנחות למבוטחי לאומית

חברת  אורלי אורתופדיה מספקת הנחה לחברי קופת החולים לאומית של עד כ-250 ₪ עבור רכישת מדרסים מסוגים שונים.

לחברת אורלי אורתודופדיה ישנו מוניטין רב שנים של שירות, אמינות ובעיקר מקצועיות. בעיקר כאשר מדובר על כפות הרגליים שלנו, אין לזלזל ולדחות המלצות רפואיות. יתרה מכך, נהיה חייבים להשתמש במוצרים הטובים ביותר מכל הבחינות לטובת שיפור ההליכה שלנו ולמניעת כאב בכפות הרגליים.

עובדה זו מציבה בפני אורלי אורתופדיה אתגרים רבים. אחד מהם והחשוב ביותר הינו שמירה על איכות המדרסים והתאמתם ללקוחות החברה. מטרה שנייה כאמור הינה הענקת כל הדרשו במחירים סבירים והוגנים.

כמובן שיחד עם המדרסים עצמם נוכל תמיד להיוועץ על שינויים וחידושים בעולם הרפואה בכל הנוגע לפתרונות עבור כף הרגל ולרכוש מוצרים משלימים כלשהם מחברת אורלי אורתופדיה. כמו כן ניתן תמיד להחכים ולקרוא על ההטבות ועל החדש, באתר האינטרנט של החברה וכך להישאר מעודכנים כל העת בכל מה שאנו נצטרך בעתיד הקרוב או הרחוק לבוא.

באופן כללי, ניתן לסכם ולהסיק כי קופות החולים עושות מעל ומעבר כדי לשמר את לקוחותיהם ומספקות הנחות על המוצרים למטופלים הסובלים מבעיות בכפות הרגליים.  אנו כלקוחות החברה נהנים גם מבריאות איתנה וגם מהוזלה במחירים כאשר אנו רוכשים מדרסים לאומית בהנחות משמעותיות.

*אין החזרים מקופת חולים לאומית עבור מדרסים של אורלי אורתופדיה