אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
חייגו עכשיו פנייה בווטסאפ

מדרסים לאומית

מדרסים לאומית

מדרסים לאומית

הליכה רגילה, ריצה, פעילויות ספורט ואחרים, כולם גורמים לנו להפעיל ולאמץ את הרגליים שלנו. אולם ישנם מספר לא מועט של אנשים אשר סובלים מבעיות בכף הרגל, בעיות שמצריכות טיפול רפואי. כחלק מהפתרונות הקיימים כיום ישנם מדרסים מסוגים שונים אשר מסייעים ומשפרים את אורח החיים ביומיום. רכישת מדרסים אינו דבר זול וקופות החולים יחד עם החברות המייצרות את המדרסים מסבסדות ועוזרות בנטל הכלכלי ומספקות לרוב החזר כספי כגון רכישת מדרסים דרך קופת חולים לאומית.

מדרסים לאומית – החזר כספי

חברת  אורלי אורתופדיה מספקת החזר כספי לחברי קופת החולים לאומית של עד כ-250 ₪ עבור רכישת מדרסים מסוגים שונים. כמובן שיש להיוועץ עם אנשי המקצוע במקום כדי להבין מה גובה ההחזר ועבור איזה מוצר בדיוק נקבל אותו.

חשוב לדעת באופן כללי כי אורלי אורתופדיה איננה חייבת להעניק החזרים למדרסים דרך קופות חולים לאומית. אך לחברה ישנו מוניטין רב שנים של שירות, אמינות ובעיקר מקצועיות. בעיקר כאשר מדובר על כפות הרגליים שלנו, אין לזלזל ולדחות המלצות רפואיות. יתרה מכך, נהיה חייבים להשתמש במוצרים הטובים ביותר מכל הבחינות לטובת שיפור ההליכה שלנו ולמניעת כאב בכפות הרגליים.

עובדה זו מציבה בפני אורלי אורתופדיה אתגרים רבים. אחד מהם והחשוב ביותר הינו שמירה על איכות המדרסים והתאמתם ללקוחות החברה. מטרה שנייה כאמור הינה הענקת כל הדרשו במחירים סבירים והוגנים. לשם כך כפי שיכלנו לראות ביצעה החברה הסדרים עם כמה קופות חולים ובראשם קופת חולים לאומית כדי לתת החזר של עד כ 250 ₪ לכל מי שירכוש ממוצרי החברה.

כמובן שיחד עם המדרסים עצמם נוכל תמיד להיוועץ על שינויים וחידושים בעולם הרפואה בכל הנוגע לפתרונות עבור כף הרגל ולרכוש מוצרים משלימים כלשהם מחברת אורלי אורתופדיה. כמו כן ניתן תמיד להחכים ולקרוא על ההטבות ועל החדש, באתר האינטרנט של החברה וכך להישאר מעודכנים כל העת בכל מה שאנו נצטרך בעתיד הקרוב או הרחוק לבוא.

באופן כללי, ניתן לסכם ולהסיק כי קופות החולים עושות מעל ומעבר כדי לשמר את לקוחותיהם ומספקות החזרים והנחות על המוצרים למטופלים הסובלים מבעיות בכפות הרגליים. אותם החזרים מהווים יתרונות רבים: הן חיסכון כספי והן תחרות בין החברות המייצרות. כך או כך, אנו כלקוחות החברה נהנים גם מבריאות איתנה וגם מהוזלה במחירים כאשר אנו רוכשים מדרסים לאומית בהנחות משמעותיות.