אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

הקשר בין כאבי גב לנעליים

הקשר בין כאבי גב לנעליים

הליכה, אחת הפעולות הפשוטות ביותר אותה אנו מבצעים בכל הגילאים ובכל מצב כמעט. ממש כמו נשימה אנו לא שמים לב לפעולה זו עד ש..מתחיל לכאוב לנו הגב, בעיקר גב תחתון. הקשר בין כאבי גב לנעליים הוא תוצאה של נעליים לא מתאימות .רבים מהאנשים פונים לאורתופד שכן הם סבורים כי הבעיה בגב וכך גם מציינים זאת בפניו, יחד עם זאת בפעמים רבות בדיקה קצרה מגלה כי הבעיה נעוצה בנעליים, מצב הליכה ובעיות נוספות בכפות רגליים.ת.

ההליכה והיציבה שלנו חשובים לאין ערוך בכל מהלך חיינו, גם כאשר אנו צעירים והגוף נוהג כלפינו בסלחנות או בעת התבגרותנו, בעיקר בגיל השלישי בו הגוף מתעייף ממסע רב שנים ונוטה לאותת לנו מהר מאד כי ישנה בעיה. זקנים רבים אינם מודעים לנושא ההנעלה הנכונה ונועלים נעליים לא מתאימות, כאלו שקיבלו כיד שניה(בנעל כזו יש כבר מבנה קשיח של הנועל הקודם ולכן הבעיה חמורה שבעתיים)או בנעל חדשה אשר אינה מותאמת לצרכים המיוחדים שלכם, אלא נעל ככל נעל אחרת.

התאמת נעלים לגיל השלישי אינו עניין של מדידה פשוטה בחנות נעליים ובחירת זוג מתאים, אלא חייבת להתבצע על ידי מומחים המבינים בבעיות כף רגל בגיל השלישי, מתמחים במתן פתרון מקצועי ואיכותי ובכך מבטיחים יציבה טובה והליכה ללא כאבים. חשוב לזכור כי כאבי הגב משפיעים על כל מבנה הגוף, לא רק על ההליכה אלא על יציבה בכלל. חשוב לזכור כי לעת זקנה אנו נוטים להיות פחות יציבים ונוטים ליפול. כל נפילה שכזו עלולה להסתיים בשבירת אגן, ניתוחים ובעיות חמורות הרבה מעבר ליכולתו של אדם בגיל השלישי לספוג. לכן נעליים לגיל השלישי חייבות להיות מותאמות בצורה מושלמת לרגל, לא ליד ולא בערך אלא מדידה והתאמה מלאה ומוחלטת, בכך נמנע גם נקע בקרסול, נפילות וצרות אחרות. ברגע שנעל מותאמת בצורה מושלמת אין מרווח תנועה לרגל בתוך הנעל ולכן כל היציבה, העמידה וההליכה הנה איתנה ונכונה. חנות אורטופדיה מקצועית תתאים לך את הנעל המתאימה לבעיה שלכם.

לסיכום , הקשר בין כאבי גב לנעליים הוא התאמת נעליים נוחות והליכה נכונה.