אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

המדריך לבחירת נעלי נוחות

המדריך לבחירת נעלי נוחות

אם חשוב לכם להקפיד על נעילת נעליים נוחות, נעליים שישפרו את היציבה שלכם ויסייעו לבריאות הגב שלכם באופן משמעותי, בחירת נעליים נוחות הינה הפתרון הנכון עבורכם. ספקים מקצועיים אשר מציעים נעליים בהתאמה אישית הם ספקים אשר מייצרים נעליים תוך שימת דגש על בריאות הרגל, על נוחות ועל יצור נעליים שישתלבו בצורה הטובה ביותר עם הרגליים של האדם הנועל אותן, שיסייעו לו בהליכה נוחה ושימנעו תופעות של כאבים ברגליים או של חוסר נוחות לאחר הליכה ממושכת או לאחר עמידה לאורך זמן רב. נציג לפניכם את המדריך לבחירת נעלי נוחות.

כמה טיפים חשובים שיסייעו לכם לבחירת נעלי נוחות:

  1. חשוב מאוד לרכוש אך ורק נעליים אורטופדיות בעלות אישורים מובהקים המעידים על האיכות שלהן. אל תתפשרו על נעליים שאינן איכותיות מספיק בשל מחיר זול, הדבר יכול לעלות לכם בבריאות הרגליים והגב.
  2. נעליים אורטופדיות חייבות לכלול תמיכה מלאה בתוך הנעל, המתאימה לסוג הנעל ולמבנה שלה. לכן חשוב לרכוש נעליים כאלו רק לאחר שמודדים אותן ולא לבצע רכישה דרך הטלפון או באמצעות האינטרנט מבלי לדעת שהן באמת נוחות ותומכות מספיק.
  3. אם תשימו לב, כשאתם הולכים ללא נעליים תראו כי בזמן ההליכה נוצר קיפול באזור של הכרית הקדמית של כף הרגל, מאחורי האצבעות. בכדי להעניק את התמיכה הטובה ביותר ולהיות נוחות מספיק להליכה ממושכת, נעליים אורטופדיות חייבות להתקפל בדיוק באותו מקום.
  4. בכדי לבדוק את היציבות של הנעליים, עליכם להניח אותן על משטח ישר כמו השולחן או הרצפה ולהרים את הצד החיצוני של הנעל לגובה, כאשר הצד הפנימי נותר על המשטח הישר. בשלב זה, עזבו את הנעל ותנו לה ליפול על הרצפה. נעל אורטופדית איכותית תתייצב מיד לאחר שתשחררו אותה, או לאחר מספר מועט של נדנודים (אחד או שניים). אם הנעל אינה חוזרת לצורתה המקורית – היא אינה יציבה מספיק, ולכן לא תהיה מספיק נוחה להליכה או לשימוש ממושך בכל צורה אחרת.
  5. בחרו נעליים בהתאמה אישית לצרכים שלכם – נעליים לעבודה, נעליים לשימוש ביתי, נעליים להליכה ולספורט וכדומה, כך שכל נעל תתאים לשימוש בה באופן נכון ומדויק.

לסיכום , המדריך לבחירת נעלי נוחות שהצגנו כאן יעזור לכם להמשך תהליך קנייה ובחירת הנעליים.