מדרסים

אורלי אורטופדיה מציגים
מדרסי דור 3

מדרסים בהתאמה אישית, הלוקחים בחשבון את הנתונים הרפואיים שהתקבלו מהאורטופד שלכם ואת נתוני כפות הרגליים שלכם, אותם משיגים בעזרת מדידות מקצועיות ומדויקות של כל כף רגל בנפרד.

מעל 65 שנות מוניטין ואלפי לקוחות מרוצים

הייחודיות שלנו
בהתאמת מדרסים

1. מידות נלקחות רק על ידי טכנאי מוסמך משרד הבריאות
2. המדרסים נעשים על ידי טכנאי מוסמך משרד הבריאות
3. המדרסים מיוצרים במקום במעבדה החדשנית שלנו
4. אפשרות להספקת המדרסים תוך יום עבודה אחד
5. ביצוע התאמות לנעליים

מעל 65 שנות מוניטין

הנחות למבוטחי קופות החולים

אורלי אורטופדיה מעניקה שרותים למבוטחי חברות הביטוח השונות, לנפגעי משרד הביטחון ולחברי קופת חולים מאוחדת, מכבי, כללית מושלם ולאומית.

לברור אודות תנאי הזכאות צרו איתנו קשר 050-9907377 | 03-6816920

התקשרו אלינו עכשיו או הכניסו פרטים ונחזור אליכם:

טל': 03-6816920
נייד: 050-9907377
דוא"ל: yossi@orly-orthopedia.co.il

שעות פעילות:
ימים א'-ה' בין השעות 8:00-18:00
שישי וערבי חג: בתיאום טלפוני בלבד

בחירת מדרסים מותאמים

בכדי לבצע בחירה בנושא זה בהתאם לצרכים שלכם, בין אם עבור שילוב יחד עם נעליים אורטופדיות ובין אם לשילוב עם נעליים רגילות, חשוב מאוד להתייעץ עם מומחים בתחום. בשלב הראשון, אם אתם חשים בכאבי רגליים שונים או שאתם רוצים להקדים תרופה למכה ולרכוש מדרסים אורטופדיים, כדאי מאוד לגשת להתייעצות עם אורטופד מומחה. רופא אורטופד יוכל לאבחן האם ישנן בעיות רפואיות שונות בכפות הרגליים מהן אתם סובלים, ויוכל לבדוק כיצד ניתן לטפל בבעיות הללו בצורה הטובה ביותר. בנוסף, הוא יעניק לכם חוות דעת מקצועית אשר כוללת דגשים חשובים אותם עליכם להעביר אל המומחה שיכין עבורכם את אותם מדרסים בהתאמה אישית.

מדרסים רפואיים

מדרסים לייף סטייל

שלב מדידת המדרסים

בכדי להכין עבורכם מדרסים בהתאמה אישית בצורה הטובה ביותר, נלקחים בחשבון גם נתונים רפואיים שהתקבלו מהאורטופד שלכם, וגם נתונים של כפות הרגליים שלכם, אותם משיגים בעזרת מדידות מקצועיות ומדויקות של כל כף רגל בנפרד.

עם נעל אורטופדית או עם נעל רגילה?

לפני שמתחילים להכין עבורכם את המדרסים, חשוב מאוד ליידע את המומחה שמכין אותם עבורכם האם הם מיועדים לשילוב עם נעליים אורטופדיות או שמדובר במדרסים אותם תשלבו בנעליים הרגילות שלכם. לרוב, השילוב עם נעליים אורטופדיות מבוצע עבור אנשים בעלי בעיות בדרגות חומרה גבוהות אשר עבורם מדרס בלבד או נעל אורטופדית בלבד אינם מספיקים, ורק השילוב הנכון בין השניים יכול לעזור להם בצורה הטובה ביותר.

רובנו חיים את חיינו מיום ליום, בשגרה המוכרת והשוחקת. אולם האם תהינו אי פעם כיצד נוכל להפוך את ימינו לטובים, בריאים וקלים הרבה יותר? דרכים רבות קיימות כדי להביא לשיפור אורח החיים שלנו. אחד הדברים המשפיעים ביותר על אופי חיי היומיום אשר אנו לא כ"כ מודעים לו הינו שימוש במדרסי נעליים. שיפור צורת ההליכה שלנו משפיעה באופן ישיר על איכות חיינו משום שבכל צעד באה לידי ביטוי התחושה השונה כאשר מדרסים איכותיים מונחים תחת רגלינו.

כיצד מדרסים מסייעים לשיפור איכות החיים ?

תפקידם של מדרסים הינו להביא להתאמה מושלמת ככל שניתן בין כף רגלו של המשתמש לבין הנעל עצמה. לרוב הם יהיו עשויים מחומרים שונים ומתרכובות מיוחדות אשר ירפדו את הנעל בצורה כזו כדי שהשתיים יעטפו את הרגל בצורה הוליסטית ובריאה ככל שניתן.

כמעט כל אחד מאתנו זקוק ביודעין או שלא לתמיכה נוספת בכף הרגל בכל צעד ושעל. מכיוון שאין כף רגל אחת דומה לאחרת רבים הם סוגי המדרסים אשר מיוצרים עבור האוכלוסיה. לרוב אנשים אשר סובלים מפתולוגיות שונות ייאלצו להיעזר בשימוש במדרסים באופן תדיר. כדי לדעת איזה מדרס יתאים להם ביותר יצטרכו הם לעבור סדרת בדיקות ע"י מומחים אשר יוכלו לקבוע מה יהיו מרכיבי המדרס, מה יהיו תכונותיהם הדומיננטיות ולאיזה מטרות ישמשו.

כדי לייצר מדרסים המותאמים אישית יש לקחת בחשבון כמה מרכיבים עיקריים הקשורים לתכונותיו של האדם. למשל, מה מבנה הרגל שתשתמש במדרס? האם האדם עוסק במקצוע ספציפי הגורם לו לדרוך יותר על הרגל או ללחוץ על מקומות מסוימים בכף הרגל המועדים לרגישות יתר? כמו כן מה יהיה משקל גופו? וכו'. לפיכך, מתן מענה מקצועי מפי אנשים בעלי ניסיון בתחום יוכל להוות פתח ליצירת מדרסים עבור כל אחד אשר דורש זאת.

כיום אנשים רבים מגלים את היתרונות הטמונים בבחירת מדרסים בהתאמה אישית.הם יכולים לסייע לכל אחד ליהנות מנוחות רבה יותר בכל שעות היום, בין אם זה בהליכה ממושכת, בעמידה, בנהיגה למשך זמן רב או בכל פעולה אחרת. בחירתם מבוצעת תוך התאמה לצרכים האורטופדיים של האדם אשר נועל אותם, ולאחר בדיקה מקיפה של כפות הרגליים שלו ומדידה מדויקת שלהן. בצורה הזו, המדרסים יענו על הצרכים של האדם באופן הטוב ביותר ויסייעו לו במניעה של בעיות אורטופדיות שונות ובהתמודדות עם בעיות כאלו שכבר קיימות אצלו.

צור קשר
תל גיבורים 5, תל אביב.
orli-ortopedia_tell טל':
03-6816920
נייד: 050-9907377
orli-ortopedia_fax פקס: 03-6816890
orli-ortopedia_mail דוא"ל:
yossi@orly-orthopedia.co.il
שעות פעילות:
א' – ה': 8:00 – 18:00
שישי וערבי חג: בתיאום טלפוני בלבד
כתובתנו
למידע נוסף או קביעת תור לאבחון כף הרגל ללא עלות

Call Now Button
צור קשר

למידע נוסף או קביעת תור
לאבחון כף הרגל ללא עלות
התקשרו:
03-6816920
050-9907377

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס