אורלי חנות אורטופדיה לייצור מדרסים
להתייעצות עם מומחה
דברו איתנו שלחו פנייה

מדרסים לכאבי גב ורגליים

מדרסים לכאבי גב ורגליים

לעיתים רבות, המקור של כאבי הגב מגיע מהרגליים. יציבה שאינה נכונה, הליכה בנעליים שאינן נוחות או איכותיות מספיק, בעיות בברכיים או בקרסוליים וכדומה – כל אלו יכולים להשפיע בסופו של דבר על הגב שלכם ולגרום לכאבים באזור עמוד השדרה. אם אתם חשים כאבי גב עזים שאינם עוברים, כדאי שתפנו לבדיקת רופא, ובמקביל חשוב מאוד שתתחילו לנעול גם נעליים אורטופדיות או לפחות לרכוש מדרסים לכאבי גב ורגליים. אלו יקלו על כאבי הגב ויעניקו תמיכה טובה יותר לגוף שלכם.

אילו בעיות ברגליים יכולות להשפיע על הגב?

ישנן בעיות רבות אשר מקורן ברגליים ויכולות לגרום לכאבי גב כמו פלטפוס, דורבן, דלקת בגיד אכילס, יציבה לקויה ועוד. לכן, הדבר החשוב ביותר הוא לאבחן את המקור של הבעיה, כך שתדעו כיצד לטפל בה בצורה הטובה ביותר. יחד עם זאת, במקביל לטיפול הרפואי בבעיה עצמה, לא משנה באיזו בעיה מדובר, רכישה של מדרסים בהתאמה אישית ושימוש בהם יכולים להקל בצורה משמעותית מאוד על הכאבים ולהפוך את ההתמודדות איתם להרבה יותר קלה. כמובן, חשוב מאוד להזמין מדרסים לכאבי גב תוך התאמה מלאה לצרכים שלכם ותוך התאמה לבעיה ממנה אתם סובלים. למשל, אם המקור של כאבי הגב מגיע מבעיה בעקב של הרגל, ייתכן שתהיו זקוקים למדרסים או לנעליים אורטופדיות שונות מאשר אלו שיתאימו במקרים בהם המקור של הכאבים מגיע מאמצע כף הרגל. נעליים אורטופדיות שונות מספקות מענה לבעיות שונות.

התאמת מדרסים לכאבי גב להקלת העומס על הגב

עוד יתרון חשוב שמעניקים מדרסים בהתאמה אישית, ובכך הופכים לאמצעי יעיל בנושא טיפול בכאבי גב, הינו הקלה משמעותית של העומס על הגב. מדרסים לכאבי גב איכותיים כוללים מרכיבים שונים, אשר מסייעים לבלימה רכה יותר של זעזועים ומסייעים בהליכה נכונה יותר. כך, המשקל שלכם יפוזר בצורה שווה על הרגליים ולא יקרה מצב בו ההליכה שלכם גורמת לנטייה של הגב קדימה, וכתוצאה מכך – לכאבים בו. נוסף על כך, רכישה של נעליים אורטופדיות קלות יכולה אף היא לסייע בהקלת העומס הנוצר על הגב, דבר שללא ספק יפחית את כאבי הגב שלכם, ובאופן כללי – יקל את ההליכה שלכם באופן משמעותי.