מדרסים מכבי

קופת חולים מכבי

עולם הרפואה מחדש עצמו כל העת. בין אם במוצרים ותרופות חדשות, פתרונות לנזקקים בתחומים הרבים וכמובן בהתחדשות במוקדי הרפואה ובהון האנושי עתיר הניסיון והידע. עובדות אלו מראות לנו כי כמעט בכל תחום רפואי נמצא פתרונות כאלו ואחרים שיסייעו בשיפור החיים. מדרסים אורטופדיים הם בדיוק המוצרים אותם נוהגים רופאים ואורטופדיים לספק למטופלים שלהם. אך לעיתים בשל המחיר הגבוה נאלצים אותם נזקקים לשלם כסף רב עבור רכישתם. בקופות החולים מבינים זאת ונוהגים הם לבצע החזרים שונים במסגרת הביטוח. אך חברות המספקות מדרסים מבצעות אף הן החזרים שכאלו.

איזו חברה מומלצת לרכישת מדרסים אורטופדיים וגם מציעה החזר כספי ?

חברת אורלי-אורטופדיה מציע לחברי קופת חולים מכבי החזר עד גובה של 250 ₪. נתון זה לכשעצמו יפה מאוד משום שהוא משמעותי בסכום הזה וכמובן עוזר לכל מי שזקוק לשירותי ייצור וניפוק מדרסים. חשוב להבין כי כל מי אשר נמצא שצריך  להיעזר במדרס כלשהו חייב להיבדק קודם כל ע"י אורטופד, וכמובן לאחר הייעוץ לגשת לאחד ממכוני הייצור הקיימים בשטח ולבצע את התהליך כמו שצריך.

כחלק מאותו תהליך, בחברת אורלי אורטופדיה עושים הכל כדי שהלקוחות ייהנו גם משירות אמין, מקצועיות בלתי מתפשרת וכמובן כפי שהוזכר קודם לכן, הנחה כספית. על כן המבוטחים בקופת חולים מכבי ייהנו אמנם מהחזר של עד 250 ₪ אך יחד עם זאת יקבלו הם מליווי מקצועי לאורך כל הדרך. קודם כל מרגע קבלת הרשמים של הרופא האורטופד לידיהם, יחלו אנשי המקצוע לבחון את כף רגלו של המטופל ולקחת מידות בהתאם לצרכים (כמובן אם נתבקשה הפעילות הנ"ל מצד הגורם הרפואי המוסמך  לכך.)

הסיוע הכלכלי לצד המענה הרפואי מציבים את חברת אורלי-אורטופדיה להיות מהמובילים בענף. על כן בכל מקרה בו קיבלנו הודעה מהרופא המטפל כי אנו זקוקים לתמיכה בכף הרגל בדמות מדרסים, הדבר הראשון אותו נעשה הוא לגשת לאתר של החברה, ליצור קשר ולגשת לבדיקה מקדימה. בנוסף לנ"ל, באורלי אורטופדיה מבינים כי התחזוקה של המדרסים והחלפתם בחדשים עם הזמן חיונית לא פחות. לכן בנוסף להטבה לחברי קופת חולים מכבי בגובה של כ 250 ₪, יציעו שירותים שונים אשר באים במטרה לתת מענה הולם לאורך השנים. כך, גם אם נפלו פנינו ואנו מבינים כי נצטרך תמיכה לתקופה הקרובה, נוכל להקל על אורח החיים שלנו ולחסוך כסף מיותר באם נפנה למקום הנכון בזמן הנכון.

צור קשר
תל גיבורים 5, תל אביב.
orli-ortopedia_tell טל':
03-6816920
נייד: 050-9907377
orli-ortopedia_fax פקס: 03-6816890
orli-ortopedia_mail דוא"ל:
yossi@orly-orthopedia.co.il
שעות פעילות:
א' – ה': 8:00 – 18:00
שישי וערבי חג: בתיאום טלפוני בלבד
כתובתנו
למידע נוסף או קביעת תור לאבחון כף הרגל ללא עלות

 
צור קשר

למידע נוסף או קביעת תור
לאבחון כף הרגל ללא עלות
התקשרו:
03-6816920
050-9907377

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס