מדרסים מאוחדת

קופת חולים מאוחדת

רובנו כלל אינם מודעים לכך שישנם אנשים רבים המסתובבים סביבנו ואשר מסתירים בעיות גופניות אותם הם נושאים לכל מקום. כאשר מדובר על כפות הרגליים, נוכל להבחין באוכלוסייה אשר סובלת מבעיות שונות המצריכות שימוש בעזרים שיסייעו לנהל אוח חיים תקין. בין שלל העזרים נמצא מדרסים בתצורות שונות שיעזרו להפוך כל אדם המסתובב עם בעיות מהסוג הזה, לאדם מאושר הרבה יותר. ייצור המדרסים האורטופדיים לא תמיד מכוסה ע"י קופות החולים ועלינו להבין ולשקול לעיתים שימוש במדרס זה או אחר, רק משום שהעלות יקרה מאוד. באם נימצא תחת קופת חולים מאוחדת נמצא שאותה קופה אכן מסייעת בתשלום ובעול הכלכלי, כך שמוטב כי נברר את האמור בטרם רכשנו מדרס תאחר המלצת רופא.

עד איזה סכום קופת חולים מאוחדת מסייעת ברכישת מדרסים אורטופדיים ?

באופן כללי , קופת חולים מאוחדת מעניקה החזרים של עד 500 שקלים, תלוי בסוג הביטוח הקיים למבוטח. כמובן שישנם הבדלים בפריטים אותם צריך המבוטח והזקוק למדרסים. למשל, באם מדובר על מדרס מדף, התשלום יהיה נמוך יותר וכך גם גובה ההחזר. אם נצטרך ייצור מיוחד של מדרסים מותאמים אישית הכוללים בדיקה יסודית והתאמה לכף הרגל, אזי שהתשלום יהיה משמעותי וכך גם גובה ההחזר. בין כך או אחרת, כדאי כי נשכיל להבין מראש מה גובה ההחזר של קופת חולים מאוחדת עבורנו.

כמובן שברוב קופות החולים קיים החזר כלשהו על שימוש במדרסים רפואיים כמו שישנו החזר כספי על מוצרים ותרופות שונות בתחומים אחרים. קופות החולים עושות כל שביכולתן כדי לשמר את לקוחותיהם ומכיוון שכך מבצעות הן מבצעים ועוזרות בנטל עבור חולים שונים. לרוב גם נוכל למצוא אנשים אשר נמצאים בקופת חולים מאוחדת וגובה ההחזר שלהם שונה. זאת יימצא מאחר ולכל מבוטח ישנו מדרג וחוזה משלו בהתאם למה שהוא בחר כאשר הצטרף לאותה קופת החולים.

עובדה זו מראה לנו כי עלינו לשים לב לביטוחים אותם נרצה לקבל מקופת החולים בה אנו נמצאים. במקרה הספציפי הזה בכל הנוגע לרכישת מדרסים רפואיים, החזר של עד 500 ₪ בקופת חולים מאוחדת יהיה די והותר ברוב המקרים.

אם נרצה לסכם נוכל בהחלט לומר כי העזרה מהפן הכלכלי בקניית תרופות ומוצרים רפואיים חיונית מאוד לכל אחד מאתנו. עלינו לשים לב לסוג הביטוח שברשותנו ולבדוק האם אותה קופת חולים מתאימה לצרכים הרפואיים שלנו נכון להיום וגם לטווח הרחוק.

צור קשר
תל גיבורים 5, תל אביב.
orli-ortopedia_tell טל':
03-6816920
נייד: 050-9907377
orli-ortopedia_fax פקס: 03-6816890
orli-ortopedia_mail דוא"ל:
yossi@orly-orthopedia.co.il
שעות פעילות:
א' – ה': 8:00 – 18:00
שישי וערבי חג: בתיאום טלפוני בלבד
כתובתנו
למידע נוסף או קביעת תור לאבחון כף הרגל ללא עלות

 
צור קשר

למידע נוסף או קביעת תור
לאבחון כף הרגל ללא עלות
התקשרו:
03-6816920
050-9907377

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס