מדרסים לאומית

קופת חולים לאומית

בכל יום אנו דורכים על כפות הרגליים שלנו. הליכה רגילה, ריצה, פעילויות ספורט ואחרים, כולם גורמים לנו לפסוע ולצעוד בצורה כלשהי. אולם ישנו מספר לא מועט של אנשים אשר סובלים מבעיות בכף הרגל, בעיות שמצריכות טיפול רפואי. כחלק מהפתרונות הקיימים כיום ישנם מדרסים מסוגים שונים אשר מסייעים ומשפרים את אורח החיים ביומיום. רכישת המדרסים לא זולה לרוב וקופות החולים יחד עם החברות המייצרות את המדרסים מסבסדות ועוזרות בנטל הכלכלי.

היכן נוכל למצוא חברה שתבצע החזרים כספיים למבקשי מדרסים ?

אחת החברות המוכרות בענף ייצור והתאמת המדרסים הינה אורלי-אורטופדיה. למשל, חברי קופת החולים לאומית, מקבלים החזר של עד כ-250 ₪ עבור רכישת מדרסים מסוגים שונים. כמובן שיש להיוועץ עם אנשי המקצוע במקום כדי להבין מה גובה ההחזר ועבור איזה מוצר בדיוק נקבל אותו.

חשוב לדעת באופן כללי כי אורלי אורטופדיה איננה חייבת להעניק החזרים דרך קופות החולים כדוגמת לאומית. אך לחברה ישנו מוניטין רב שנים של שירות, אמינות ובעיקר מקצועיות. כאשר מדובר על הנושא האורטופדי  ובעיקר בכפות הרגליים שלנו, אין לזלזל ולדחות המלצות רפואיות לשימוש בכל שיידרש. יתרה מכך, נהיה חייבים להשתמש במוצרים הטובים ביותר מכל הבחינות.

עובדה זו מציבה בפני אורלי אורטופדיה אתגרים רבים. אחד מהם והחשוב ביותר הינו שמירה על איכות המדרסים והתאמתם ללקוחות החברה. מטרה שנייה כאמור הינה הענקת כל הדרשו במחירים סבירים והוגנים. לשם כך כפי שיכלנו לראות ביצעה החברה הסדרים עם כמה קופות חולים ובראשם קופת חולים לאומית כדי לתת החזר של עד כ 250 ₪ לכל מי שירכוש ממוצרי החברה.

כמובן שיחד עם המדרסים עצמם נוכל תמיד להיוועץ על שינויים וחידושים בעולם הרפואה בכל הנוגע לפתרונות עבור כף הרגל ולרכוש מוצרים משלימים כלשהם מאורלי אורטופדיה. כמו כן ניתן תמיד להחכים ולקרוא על ההטבות ועל החדש, באתר האינטרנט של החברה וכך להישאר מעודכנים כל העת בכל מה שאנו נצטרך בעתיד הקרוב או הרחוק לבוא.

באופן כללי, ניתן לסכם ולהסיק כי קופות החולים עושות מעל ומעבר כדי לשמר את לקוחותיהם. בעולם האורטופדיה מבצעות הן החזרים יחד עם החברות האחראיות על המדרסים ועל המוצרים לסובלים מבעיות בכפות הרגליים. אותם החזרים מהווים יתרונות רבים. הן מצד החיסכון הכספי והן מצד התחרות בין החברות המייצרות, שעושות הכל כדי שנרכוש דרכן. כך או כך, אנו כלקוחות החברה נהנים גם מבריאות איתנה וגם מהוזלה במחירים.

צור קשר
תל גיבורים 5, תל אביב.
orli-ortopedia_tell טל':
03-6816920
נייד: 050-9907377
orli-ortopedia_fax פקס: 03-6816890
orli-ortopedia_mail דוא"ל:
yossi@orly-orthopedia.co.il
שעות פעילות:
א' – ה': 8:00 – 18:00
שישי וערבי חג: בתיאום טלפוני בלבד
כתובתנו
למידע נוסף או קביעת תור לאבחון כף הרגל ללא עלות

 
צור קשר

למידע נוסף או קביעת תור
לאבחון כף הרגל ללא עלות
התקשרו:
03-6816920
050-9907377

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס