מדרסים כללית מושלם

קופת חולים כללית

בעיות רפואיות שונות סובבות אותנו כל פעם. בין אם אנו, או בין אם המשפחה או החברים, מדי פעם נשמע על עניינים רפואיים אשר דורשים טיפול מיוחד. בעיות שמקורן בכפות הרגליים יכולות להשפיע על שאר חלקי הגוף ולכן נחשבות הן לכאלו המצריכות טיפול מהיר ועקבי. כשמדובר בנושא זה נמצא את המדרסים האורטופדיים כנותני הפתרון. אולם לרוב לאחר ביקור אצל הרופא וההחלטה להשתמש במדרסים מעתה ואילך, נצטרך לרכוש את המדרסים בעלות לא מבוטלת. כיסוי קופות חולים יוכל לסייע כאן. בקופת חולים כללית נמצא החזר של כ-175 ₪ לרכישת מדרסים. כמובן שההחזרים עבור השימוש בפתרונות רפואיים בכל הנוגע לכפות הרגליים תלוי בביטחו הקיים, אך העובדה שקיים החזר מקופת חולים כללית תהיה תמיד לטובתנו.

האם ההחזר של כ-175 ₪ מטעם קופ"ח כללית מגיע לנו תמיד ?

כדי לתת תשובה לשאלה זו נצטרך להבין מה גובה הביטוח והכיסוי אשר קיים לנו. לכל מבוטח קופת חולים ישנם סעיפי ביטוח במקרים של הזדקקות לתרופה או רכישה והשכרת מוצרים רפואיים שיקלו על המצב הבריאותי. כיום, וברוב המקרים ההחזרים על רכישת מוצרי מדרסים שונים עומד על כ 175 ₪.

חשוב להבין כי לאחר שניוועץ עם כל אורטופד בנוגע למצבנו נלמד כי ישנם מוצרים משלימים נוספים אשר יכולים להוות עבורנו תחליף או השלמה למדרסים האורטופדיים להם נזדקק. במקרים שכאלו ניתן יהיה לקבל החזרים גבוהים יותר מחלק מקופות החולים. היום ניתן בקלות להחליף ולשנות את המקום ממנו הקבל שירותים רפואיים וקופות החולים עושות הכל כדי להביא לקוחות חדשים אליהן ולשמר את אלו הקיימים.

עובדה זו מביאה את החברות הללו לקיים מבצעים ולהגדיל כיסויים בנושאים בריאותיים ובתחומים מגוונים מאוד. בכל הקשור למדרסים אורטופדיים הדבר איננו שונה בהרבה כאמור. יש להבין כי גם חסרות פרטיות אשר לרוב מבצעות מכירת מדרסים על פי דרישה (ממדרסי המדף המוכרים ועד לכאלו המותאמים באופן אישי לכף הרגל), מקיימות את ההחזרים של קופות החולים ובכללם את זו של קופת חולים כללית.

בסופו של דבר, הבריאות שלנו תמיד הינה מעל לכל. אל לנו לזלזל בה וכמובן אסור לנו להתעלם מפתרונות עבורנו, גם אם הם עולים לא מעט כסף. לכן יש לבחור את קופת החולים שלנו בצורה מושכלת ולבדוק אילו כיסויים והחזרים היא מציעה. הדבר יקל עלינו בכל מישור אפשרי וכמובן בכל הקשור לבעיות בכף הרגל ולרכישת המדרסים הבאים שלנו.

צור קשר
תל גיבורים 5, תל אביב.
orli-ortopedia_tell טל':
03-6816920
נייד: 050-9907377
orli-ortopedia_fax פקס: 03-6816890
orli-ortopedia_mail דוא"ל:
yossi@orly-orthopedia.co.il
שעות פעילות:
א' – ה': 8:00 – 18:00
שישי וערבי חג: בתיאום טלפוני בלבד
כתובתנו
למידע נוסף או קביעת תור לאבחון כף הרגל ללא עלות

 
צור קשר

למידע נוסף או קביעת תור
לאבחון כף הרגל ללא עלות
התקשרו:
03-6816920
050-9907377

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס