אודות

אורלי אורטופדיה מתמחה בייצור נעליים אורטופדיות בהזמנה אישית, דרך משרד הבריאות (מכון לואיס), משרד הביטחון, משרד האוצר, כל קופות החולים והשוק הפרטי. כמו כן, העסק מתמחה בייצור מדרסים בהתאמה אישית, בשיווק נעלי מדף ומוצרים אורטופדיים משלימים מתוצרת מיטב החברות.

התאמת המדרסים נעשית במרכז הוסקולרי, בליווי פרופ' סטראזשינסקי מומחה לפצעים קשיי ריפוי וד"ר סברי, מומחה לכירורגיה אורטופדית ורגל סוכרתית.

לאורלי אורטופדיה ניסיון ומוניטין של למעלה מ- 65 שנה, ומזה כ- 3 דורות שהיא מעניקה את שירותיה ללקוחות בכל רחבי הארץ, ואף ללקוחות בחו"ל. העסק אף נכלל ברשימת האורטופדיות המורשות של מכון לואיס (מכון הפועל מטעם משרד הבריאות).

אורלי אורטופדיה מציעה מגוון רחב של מוצרים ושירותים:

ייצור נעליים אורטופדיות בהתאמה אישית ובאמצעות לקיחת מידות בגבס. ייצור מדרסים בהתאמה אישית, על ידי לקיחת מידותיו של הלקוח בתבניות גבס ובחבישות גבס. המדרסים מספקים מענה לחולי סוכרת, לאנשים הסובלים מדורבן (פלנטר פסיאיטיס), לספורטאים ולאנשים שעומדים זמן רב על הרגליים ומעוניינים להפחית את הלחץ שנוצר על כפות הרגליים. שיווק מגוון רחב של נעלי מדף (נעלי ספורט ונעליים אורטופדיות) מתוצרת החברות המובילות בתחום, כגון: ניו באלנס, ברוקס, ד"ר פלקס, נעלי מורן, טבע נאות, נעלי אוריקס, פרופט ואטרקס. הנעליים מגיעות במגוון מידות רוחב, ועשויות מעור רך (נפה).

שיווק אביזרים אורטופדיים מתוצרת החברות המובילות: מגני ברכיים, חגורות גב, חגורות שבר, גרביים אלסטיות בהתאמה אישית (על פי מידת הלחץ), מקלות הליכה והליכונים, צווארונים ועוד. טיפול בפציעות ספורט ומתן שירות לספורטאים. אורלי אורטופדיה נותנת פיתרונות מתקדמים גם על ידי מחשב פדומטר מתקדם

מקצוענות שעוברת מדור לדור

מנהלה ובעליה של אורלי אורטופדיה הוא שאול דביר, אורטוטיסט מוסמך על ידי משרד הבריאות ודור שלישי למשפחה של יצרני נעליים ומדרסים בהתאמה אישית. לשאול 43 שנות ניסיון בתחום, במהלך העניק שירות לאלפי לקוחות, ייצר מאות אלפי מוצרים בתחום האורטופדיה והעניק פתרונות למגוון רחב של בעיות. שאול מנהל את אורלי אורטופדיה יחד עם בנו יוסי, אשר ממשיך את מסורת משפחתו ומספק פתרונות חדישים ואיכותיים לבעיות בכף הרגל ובקרסול.

יוסי הינו מנכ"ל החברה ואחראי על כל מערך השיווק ושירות הלקוחות. יוסי הינו בעל תעודה מאוניברסיטת תל אביב בתחום ייצור הנעלים האורטופדיות והמדרסים, והוא מתמחה בתחום כף הרגל הסוכרתית, בדיקת טווחי תנועה ומבנה לקוי של כף הרגל. התמחויותיו הרבות מאפשרות לו לספק פתרונות מתקדמים לבעיות אלו, כמו למשל באמצעות בניית תשתית שמפזרת את הלחץ על כף הרגל באופן שווה ומונעת לחץ מוגבר על אזור ספציפי ברגל. יחד עם כל צוות אורלי אורטופדיה, כל לקוח נהנה משירות מקצועי ומליווי אישי עד להתאמת הנעליים המושלמות עבורו.

תמיד לשירותכם עם לקוחות אורלי אורטופדיה נמנים מבוטחי כל קופות החולים בארץ, חולי סוכרת, ספורטאים ולקוחות נוספים מכל המגזרים. צרו עמנו קשר ונשמח להעניק גם לכם את השירות הטוב ביותר. השירות ניתן בשפות: עברית, רוסית ואנגלית.

צור קשר
תל גיבורים 5, תל אביב.
orli-ortopedia_tell טל':
03-6816920
נייד: 050-9907377
orli-ortopedia_fax פקס: 03-6816890
orli-ortopedia_mail דוא"ל:
yossi@orly-orthopedia.co.il
שעות פעילות:
א' – ה': 8:00 – 18:00
שישי וערבי חג: בתיאום טלפוני בלבד
כתובתנו
למידע נוסף או קביעת תור לאבחון כף הרגל ללא עלות

 
צור קשר

למידע נוסף או קביעת תור
לאבחון כף הרגל ללא עלות
התקשרו:
03-6816920
050-9907377

או צרו איתנו קשר באמצעות הטופס